FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomigiel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też prowadzę swoją stronę internetową związaną dosyć blisko z moimi pasjami dlatego łatwiej mi wrzucać tam rzetelne i sprawdzone informacje, są to różne części i opisy części oraz urządzeń przemysłowych, zapraszam zatem na stronę http://lozysko-igielkowe.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
daga
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy tego typu biznesie pomyśl też o tym zeby u Ciebie można było płacić przelewem internetowym . To bardzo ułatwia zakupy i chyba w ten sposób zyskasz dodatkowych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klienci to lubią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukces firmy zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób ją zareklamujemy, nie można zatem oszczędzać na dobrze dopasowanym do naszych potrzeb i działalności marketingu. Propozycją, która sprawdza się w każdym przypadku jest np. zlecenie wykonania zdjęć google business view, które ukażą się na mapie, a potencjalny klient będzie mógł odbyć w ten sposób wirtualny spacer po naszej siedzibie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2014 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest trafienie w lokalny rynek, tak by zdobyć odbiorców. Początki są zawsze trudne. Mogą być jednak problemy z prowadzeniem własnej firmy. Ja kiedyś miałem problemy z egzekwowaniem należności. Skorzystałem z usług komornika - komornikwpiasecznie.pl i dopiero odzyskałem pieniądze z problemami. W prowadzeniu firmy trzeba mieć mniejsze zaufanie do ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanderka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z tym, że otworzyć coś nie jest sztuką tak naprawdę, bo papierki każdy umie wypełnić i już ;p sztuką jest utrzymać i rozwijać, dlatego właśnie pasuje mieć naprawdę fajny pomysł- ja takiego szukam jako dodatku do swojej obecnej pracy, bo chciałabym mieć jeszcze coś swojego, ale póki co badam grunt na rynku potrzeb Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golka9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utrzymanie biznesu w Polsce to wyczyn. Koszty są duże, a państwo w ogóle nam nie ułatwia prowadzenie działalności.
_________________
Ile aktualnie wynosi zus?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2014 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wrażenie, że w naszym kraju utrzymanie firmy to niezły bieg z przeszkodami. Jak nie toczysz walk z urzędami, to podgryza Cię konkurencja, jak już masz fajny zespół pracowników, to wyjadą za lepszą kasą, zawsze coś się dzieje. Utrzymanie firmy w Polsce to nie jest bułka z masłem i bardzo szanuję ludzi, którym się ta sztuka udała Smile
________________________
Zarzycki Konstrukcje Stalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy, że poszukasz kilku sposobów na oszczędzanie i będzie łatwiej. Przede wszystkim zleć komuś księgowość, będziesz miał więcej czasu na pozyskiwanie klientów i zlecenia. Ja wybrałem biuro rachunkowe Pani Asi ode mnie ze Śląska i nie martwię się o wszelkie rozliczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ciekawym i dochodowym teraz biznesem może być hala logistyczna i współpraca z firmą, którą będziemy obsługiwać. Hale takie może wybudować firma - http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa Musimy tylko przy tym dobrze zaplanować jakich wymiarów potrzebujemy. Ważne będzie przy tym wyposażenie takiego magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logistyka to rzeczywiście całkiem nieźle rozwijająca się branża, więc prawdopodobnie masz rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2014 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy przy logistyce, słyszeliście o takim biznesie, jak transporty do Afryki Tirami no ciekawy artykuł Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Nie Paź 12, 2014 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarobić trochę możemy też przez internet na zasadzie dropshippingu. Chodzi w nim o to, że wystawiamy produkt na allegro z opisem, że wysyłki trwa parę tygodni, gdy go ktoś kupi my zamawiamy ten sam produkt na http://taniozchin.pl/ podając dane wysyłkowe kupującego. Produkt jest wysyłany wtedy z Chin na adres klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto Wam to wszystko rozlicza? Macie księgową czy korzystacie z pomocy biur? U nas swego czasu byli pracownicy, ale okazało się, że biuro 12tka jest bardziej korzystne i przenieśliśmy pracowników do innego działu. Jeśli korzystacie z biur, to ile płacicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto Wam to wszystko rozlicza? Macie księgową czy korzystacie z pomocy biur? U nas swego czasu byli pracownicy, ale okazało się, że biuro 12tka jest bardziej korzystne i przenieśliśmy pracowników do innego działu. Jeśli korzystacie z biur, to ile płacicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Następny
Strona 2 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy