FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Transport Paryż

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gailx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 1:30 pm    Temat postu: Transport Paryż Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze!
Po raz kolejny wyjeżdzam do Francji Nie ukrywam, że poprzednim razem miałam drobny problem dostać sie do centrum, dlatego mam do WAS pytanie, jaką komunikacje wybrać aby najszybciej dostać się z centrum na lotnisko? Może powinnam wybrać takiego przewoźnika http://transferparis.pl/paryz-dojazd-na-lotnisko-orly/ co o tym sądzicie?


Ostatnio zmieniony przez gailx dnia Sro Maj 31, 2017 9:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
seap25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia...
_________________
przenoszenie maszyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie metrem najlepiej poruszać się w Paryżu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe, ja na pewno w najbliższej przyszłości nie wybieram się do Francji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klonowy33
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 58

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z którego lotniska? Jeśli z tego, gdzie kursują tanie linie, to jeżdżą autobusy i busy... My do Francji jechaliśmy jakiś czas temu busem. Przejazdy busami wychodzą dużo taniej i zostaliśmy zawiezieni pod sam hotelik Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej to pojechać własnym samochodem i zostawić na parkingu niedaleko lotniska. Np. Moja żona zawsze gdy wylatuje z lotniska Okęcie zostawia tutaj auto- https://www.parking-lotnisko.pl/cennik.html . Zawożą na lotnisko klientów przez całą dobę. Szybko też odbierają z lotniska. Warto ich sprawdzić i zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwo
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 35

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może powinnaś skorzystać z usług firmy https://twoj-transfair.pl. Są znani z punktualności i komforu. Dostarczą Cię na lotnisko na czas i odbiorą z niego wtedy gdy wrócisz. Nawet jeżeli samolot będzie miał opóźnienie, to poczkają na Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wylatujesz za granicę i chcesz zostawić swoje auto na bezpiecznym, strzeżonym parkingu niedaleko lotniska, to zdecydowanie warto skorzystać z usługi https://parkujilec.pl/ . Ta firma zapewnia dowóz i odbiór z lotniska, podczas gdy my będziemy mieć pewność, że podczas naszej nieobecności auto będzie dobrze pilnowane i nikt nam go nie ukradnie. Super usługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wylot z lotniska Okęcie to jak najbardziej jeżeli jesteście z poza Warszawy dostać się tam autem i zostawić je na strzeżonym 24h parkingu Park&Fly. Miła obsługa, dobre cenniki i zapewniony transfer busem dla całej rodziny pod samo lotnisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas Express to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się transportem na terenie Francji. Samochody z floty https://www.lukasexpress.pl specjalizują się w transferach pomiędzy centrum Paryża, a głównymi lotniskami stolicy: Beauvais, Orly oraz Charles de Gaulle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróżowanie po Europie może być tanie, choć wiadomo, że niektóre kraje europejskie to tanich wcale nie należą. Do Paryża na pewno bardzo dużo samolotów lata i to codziennie. Jednak trzeba też wiedzieć jak szukać biletów, kiedy je rezerwować. Sporo praktycznych porad co do taniego zwiedzania Europy znajdziecie na stronie http://www.poczujnature.pl/jak-podrozowac-tanio-po-europie/ Warto przy podróżowaniu, mniejszych i większych wycieczkach, posiłkować się właśnie internetem i poradami osób bardziej doświadczonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 139
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o transport do Anglii to najlepszym rozwiązaniem są busy Anglia Polska . Wiem bo sam korzystałem. I otrzymałem nawet darmowy obiad i kawę.
_________________
Naprawdę byłoby szkoda napchać polską gęś niemiecką karmą do tego stopnia, że padnie na niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy