FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacobson.nola
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Cieszyn

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej zainwestować w gotowy dom od dewelopera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też si zdecydowaiśmy na mieszkanie i tak było co robić, sami układaliśmy panele, płytki, gdyby nie to że miałem już trochę elektronarzędzi ryobi one plus to by bylo ciężko, bardzo nam ułatwily pracę i w sumie przygotownae mieszkania do wprowadzenia się zajęlo nam 2 tygodnie a dobra wiertarka czy szlifierka pewnie jeszcze nie raz się przydadzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałem z tym problemow ponieważ zdecydowałem się na wybór dachu z jednej fachowej ręki, czyli od Braas. Dlatego jak szukasz odpowiednich materiałów do uszczelnienia dachu to postaw na na ich rozwiązania o bardo dobrych warunkach gwarancyjnych a co za tym idzie również trwałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie robić własnoręcznie jakieś rzeczy do domu? My się z córką totalnie wkręciliśmy, nauczyłam ją obsługiwać wkrętarkę, mamy od ryobi taką fajna i robimy teraz regał na książki, dużo taniej to wyniesie niż zakup nowego, a dzięki wkrętarce idze błysukawicznie i jturo będzie gotowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budową domów od fundamentów aż po klucz zajmuje się firma Chata-Marzenie https://www.nieruchomoscizorawina.pl/budowa-domow.html Bardzo dobrze się u nas ze wszystkim uwinęli, ekipa sprawdzona, solidna, terminowa, jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni. ​Prowadzą też sklep z materiałami budowlanymi i z tej opcji również korzystaliśmy. Działają na terenie woj. dolnośląskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alekam1
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 10:22 am    Temat postu: dom szkieletowy Odpowiedz z cytatem

My wspólnie z żoną zdecydowaliśmy się na budowę domu szkieletowego. W podjęciu decyzji pomógł nam mój brat, który zdecydował się na taką technologię 2-3 lata temu i jest z niej bardzo zadowolony. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą: http://www.altbud-domy.pl/, ponieważ to właśnie oni stawiali dom u mojego brata, dlatego zależało nam, aby u nas też zajęli się budową domu. Pracownicy, którzy tam pracują bardzo nam też pomogli odpowiadając szczegółowo na nurtujące pytania, projekt był dokładnie wykonany i cena też nie była bardzo wygórowana, zwłaszcza że korzystali z najlepszej jakości materiałów. Wspólnie z żoną uważamy, że ten dom to była dobra decyzja i w końcu spełniliśmy swoje marzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wykonanie dachu to jestem zdecydowanie za tym aby postawić jednak na certyfikowanego dekarza od Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności m.in również wole oko które jest jednym z najtrudniejszych elementów. No i poza tym możesz również liczyć do końca listopada na świetna promocję House of Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli szukasz profesjonalnej i terminowej firmy budowlanej zgłoś się do http://www.fachman.mielec.pl/ Ta firma działa na rynku od ponad 20 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią klientów. Sama myślę o zgłoszeniu się do nich jeszcze w tym roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście postanowiłem wybrać dach z fachowej ręki od Braas, dzięki temu mam 15 letnia gwarancje systemową obejmującą cały dach i jeżeli coś tylko źle się dzieje to wszystkim zajmują się oni oraz ich certyfikowany dekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii Braas i ze względu na jakość oraz ilość modeli i dostępnych kolorów bez dwóch zdań mogę ich polecić. A pod nią położyłem izolację nakrokwiową DIvoDamm Pro. Świetnie wykonana i dodatkowo ogranicza wszystkie mostki cieplne na łączeniach. Natomiast jeśli chodzi o systemy hydroizolacji to raczej warto pójść w stronę Icopal Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym deweloperem jest https://pmdevelopment.pl/pl/ i polecam sprawdzić np. w Krakowie teraz inwestycje która jest w trakcie realizacji mianowicie apartamentowiec w dobrej dzielnicy Prokocim - ja jestem z innego miasta jednak gdybym miał się decydować na zakup to właśnie od PM Development opinie są świetne i nie ma co się dziwić - wystarczy zobaczyć poprzednie realizacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ogólnie wolę mieszkanie, jest tańsze i wygodniejsze niż mieszkanie w domu przy którym trzeba się zawsze napracować. Fajne mieszkania Atal teraz buduje w Ursusie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ja też myślałam o takim mieszkaniu w kamienicy https://www.stalowa27.pl/ , bardzo mi się podoba ta lokalizacja, jest bardzo blisko centrum a tuż obok są stacje metra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment koniecznie zwróćcie uwagę również na ofertę przygotowaną przez Braas, który naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno jakością wykonania dachówek, balchodachówek jak i akcesoriów dachowych które stosuje się do wykonania pewnego dachu zarówno w zakresie szczelności oraz odpowiedniej izolacji, czy skutecznych hydroizolacji Icopal. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TonyJohnson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2020
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Es gibt auch eine solche Firma https://bauen-fertighause.de/fertighaus-in-dortmund/ sie können den Bau eines Fachwerkhauses bestellen, sie sind sehr praktisch, sie werden tun was sie wollen. Und er erledigt Aufträge ziemlich schnell
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy