FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup okien
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eko-Plast
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 8

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 8:08 am    Temat postu: Zakup okien Odpowiedz z cytatem

W budownictwie mieszkaniowym największą popularnością cieszą się okna PCV oraz drewniane. Oba rozwiązania posiadają swoje plusy jak i minusy. Jedną z większych różnic jest ich cena. Produkcja okien drewnianych jak i sam materiał są bardzo drogie. Okna PCV charakteryzują się dobrymi właściwościami cieplnymi i akustycznymi w przystępnej cenie, która ma duże znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy planujemy zakup okien do całej nieruchomości. W dodatku nie wymagają szczególnej pielęgnacji i konserwacji jak ma to miejsce w przypadku okien drewnianych.
_________________
Producent okien PCV
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, najbardziej popularne są te drewniane i PCV. Niedawno sama zamawiałam okna w firmie WAWRUK więc jestem na bieżąco w tym temacie, a tam mają naprawdę duży wybór no i przekonał mnie ciepły montaż jaki proponują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciężki temat, ponieważ każdy z nas ma inne możliwości finansowe i wymagania co do właściwości m.in izolacyjnych okien, czy zabezpieczenia przed włamaniem. Dlatego my skorzystaliśmy z pomocy ekspertów w tym temacie, a mianowicie firmy Anex Okna w Warszawie. Mają świetną obsługę, która naprawdę potrafi pomóc i nakierować bez żadnego naciągania. Do tego współpracują jedynie z najlepszymi producentami (którzy posiadają odpowiednie aprobaty techniczne ITB) oraz dbają o dokładny i terminowy montaż, ponieważ mają swoje sprawdzone grupy montażowe. A ja jak najbardziej mogę potwierdzić wysoki standard, który reprezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za porządnym producentem okien. Ja osobiście polecam wam zgłosić się do firmy https://www.schwarz-firma.eu/, która zajmuje się produkcją okien PCV. Sam mam okna zakupione od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też rzucić okiem na takie rozwiązanie jak okna Szczecin PCV drewniane aluminiowe Oknoplast Aluhaus WnD: https://www.eko-dom.szczecin.pl/okna/. Znajdziecie tam duży wybór okien drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych różnych bardzo znanych marek. Warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julekkar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem koniecznie musisz sprawdzić sobie firmę Drutex, ponieważ ma ona świetną ofertę różnych okien, więc jest w czym wybierać i śmiało można inwestować, ponieważ firma ma dobre opinie i zawsze udane realizacje. Koniecznie sprawdź, co oferują i jakie mają okazje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już szykujemy się na zakup nowych okien to warto postawić na te, które są świeże i godne dzisiejszych czasów. Myślę, że te zaproponowane przez http://www.strefa-drzwi.pl/ to trafiony wybór. Ja jestem z nich niezmiernie zadowolony. W końcu mówimy o oknach PCV, które biją rekordy popularności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wybieracie właśnie dla siebie okna to warto rozważyć najróżniejsze opcje. Czy wiecie przykładowo dlaczego warto kupić przesuwane okna? Na stronie https://oknainternorm.pl/poradnik/okna-przesuwne-sprawdz-jak-dziala-przesuwanie-okien możecie poznać zalety okien przesuwnych. Warto sobie poczytać takie poradniki, ponieważ wtedy będziecie mieć pewność co do dokonanego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Drutex ma bardzo dobre okna, a ze względu na świetne ceny warto je zakupić w sklepie Nowe Okna z Warszawy http://noweokna.pl/. Poza tym trzeba pomyśleć o fachowym montażu, więc można też skorzystać pod tym względem z ich profesjonalnych usług. Do wyboru mają różne typy okien, od pcv, przez drewniane, po aluminiowe, wybiera się zarówno pakiety szybowe, jak i kolorystykę itp. Trzeba chwilę nad tym posiedzieć, żeby wybrać odpowiednie, bo to decyzja na długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy