FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was pracował w Niemczech i miał tutaj w kraju dziecko na utrzymaniu? Bo jeśli tak to poczytajcie tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy artykuł, należy wam się zasiłek rodzinny. Możecie zgłosić się do tej firmy, oni się tym profesjonalnie zajmują, załatwią to w waszym imieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
WojtekK
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry Wieczór, ma ktoś może pojęcie jak zdobyć zwrot podatku z niemiec. Pracowałem na budowie przez dziewięć miesięcy. Podpisywałem umowę, więc wszystko całkowicie legalnie. Jestem w ciężkiej sytuacji finansowej i zwrot podatku bardzo by mi się przydał. Ubiegał się ktoś z was o taki zwrot już kiedyś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukanie pracy to niezłe wyzwanie nieprawdaż? A gdzie się rozglądacie, jak mogę wiedzieć? Ja ostatnio znalazłam nowy bezpłatny portal ogłoszeniowy pokato.pl i zauważyłam, że można tam znaleźć masę ciekawych ofert. Od osób prywatnych, jak i firm. Myślę, że powinniście się tam rozglądnąć, a nuż coś tam wpadnie wam w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież to tylko od Was zależy, na co postawicie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz aby proces zamawiania odbywał się szybciej to skorzystaj z oferty https://sellintegro.pl/14-baselinker . Jak dla mnie to oni wpsaniale działają. Minimalizują oni czas jaki jest potrzebny do przeslania zamówienia z e-commerse do systemu ERP. Takie przyspieszenie działania sysytemu jest w niektórych bardzo istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca, na którą obecnie decyduje się wiele osób w różnym wieku jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Jedni traktują to sposób na życie inni tylko jako pracę tymczasową. Na stronie http://bravecare.pl/pl/chce-zostac-opiekunka/ znajdziesz informacje, które mogą się przydać. Teraz to zajęcie jest bardzo cenione przez Niemców więc warto pomyśleć nad takim własnie rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce też znajdziesz ciekawą pracę, np. Cuk szuka do współpracy niezależnych doradców z branży ubezpieczeń, którzy pracowali wcześniej jako agenci ubezpieczeniowi. https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie znalazłeś pracy, pracuj w bielsku - jestem pewny, ze znajdziesz w tym miejscu pracę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że czasami znalezienie pracy nie jest takie łatwe jak może nam się wydawać. Warto przejrzeć kilka różnych ofert i miejsc. Może zobacz oferty pracy w Polsce pod tym linkiem: https://fachpraca.pl/ , widziałam że pojawia się tam wiele ofert typowo dla fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto stworzyć swój własny biznes? Dla wielu osób jest to przepustka do spokojnego i bardzo pozytywnego czasu, który umożliwi im zdobywanie nowych doświadczeń i rozszerzanie możliwości. Dlatego też postaw na odnawialną linię finansowania od www.finiata.pl. Jest to rodzaj pożyczki/karty kredytowej z której możesz korzystać w wielu kryzysowych sytuacjach, według swoich potrzeb i możliwości. Dzięki ich automatycznemu systemowi akceptacji klientów możesz uzyskać pieniądze już w 15 minut po złożeniu poprawnego wniosku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy, nawet jak nie macie jakiś dużych kwalifikacji. Jak ktoś chce pracować i jest sumienny, to na pewno coś ogarnie. Poszukajcie sobie na portalach ogłoszeniowych jak ten tutaj. Bez problemu znalazłam tu sporo ogłoszeń związanych z budownictwem. Można łatwo po kategoriach szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pracowitake
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też myślałam o wyjeździe za granicę, by zacząć zarabiać lepsze pieniądze ale spróbowałam i sprawdziłam co to jest praca przez internet. Tu link:https://mobilnezarabianie.pl można zacząć bez wkładu własnego i robić to w domu:) odmieniło to moje życie:) legalna praca , wypłata na konto bankowe , podatki odprowadzone, a wolny czas dla mnie i rodziny;)
_________________
Praca przez internet bez wkładu własnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z pracą jest wciąż powszechny, dotyka zwłaszcza kobiet, które poświęciły się wychowywaniu dzieci i zajmowaniu się domem. Kiedy chcą wrócić na grunt zawodowy, napotykają na szereg przeszkód. Dlatego tutaj znajdziecie porady na to, jak wrócić do pracy po długiej przerwie i jak szukać korzystnych ofert zatrudnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakich stronach znajdę ciekawe ogłoszenia o prace? Czy macie jakieś swoje sprawdzone portale? Ostatnio znalazłam stronę dom pracy. Czy ktoś z was poszukał już dla siebie ciekawą ofertę na tej stronie https://dompracy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo myślałem nad tym gdzie wyjechać i wybrałem Belgię, nie żałuję, zarobek jest spoko. A pieniądze dla córki wysyłam za pomocą strony https://tanieprzelewy.com/ na niej są podane firmy, które wykonują tanie przelewy do polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy