FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dach..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest znalezienie dobrych i niedrogich materiałów do wykonania dachu. Ja osobiście polecam wam w tej sprawie skontaktować się z firmą www.serwisdach.com.pl Jest to skład materiałów do budowy dachów w Szczecinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MarcjannaM
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 38

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie ocieplanie poddasza warszawa w tym miejscu, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Denis00
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto również rozważyć wybór dachówki betonowej, jest to cięższe modele jednak bardzo trwałe i pięknie wyglądające. W ofercie Braas znajdziesz dość szeroki wybór modeli, kolorów i co ważne każda jest odpowiednio zabezpieczona podwójna powłoką Lumino i w większości wykonane w technologii trójwarstwowej CISAR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim dachu znajdują się dachówki włoskie, które zakupiłem od firmy http://www.top-dach.com.pl/ Dachówki świetnie się prezentują i jestem z nich zadowolony. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy i rozglądacie się za porządnym pokryciem dachowym to polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrać odpowiednią dachówkę. Nam dostarczyli ją Pimar www.pimar.pl w nalezytej jakości. Do tego doszły systemy rynnowe i okna dachowe - znakomity wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wykonanie dachu to przede wszystkim postaw na porządnych certyfikowanych dekarzy i tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę od Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności. No i do końca listopada znajdziecie można skorzystać z świetnej promocji House of Braas 2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak podjęliście ostateczną decyzję? Jeśli tak to jaki dach wybraliście oraz czy przede wszystkim jesteście zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz pomyśleć nad modelami blachodachówek od Braas, ponieważ znajdziesz u nich m.in model Decra i Quadro które przypadną moim zdaniem do gustu nawet tym najbardziej wymagającym osobom. Szczególnie, że Quadro to model o profilu płaskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 559
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz dobrze zabezpieczyć dach, to polecam farby polifarbu z grupy lowicyn. Jest duży wybór, wszystko zależy, jaki chcesz kolor oraz z jakiego materiału jest wykonany dach. Bardzo fajnie się sprawdzają, u mnie sąsiad tym malował. Dach jak nowy.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji dachowych. Ja wszystkim osobom z województwa pomorskiego mogę polecić skontaktowanie się z http://nowy-dach.com.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że wykonali kawał świetnej roboty i to w bardzo krótkim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić Ci zapoznanie się z ofertą producenta Braas ponieważ posiadają szeroki wybór modeli, świetne ceny i dobre warunki gwarancyjne. Na pewno efekty będą zadowalające, a warunki gwarancyjne zapewnią Wam bezpieczny dach na długie, długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może wykonywał już przeglądy okresowe dachu . Myślę, że co jakiś czas warto przeprowadzić przykładowo badania szczelności dachu. W ten sposób mamy pewność, że cała konstrukcja jest solidna i nic złego się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej jakości propozycji w zakresie pokryć dachowych to na pewno będziecie mogli liczyć na fajną cenę oraz porządne rozwiązania co do dachów zarówno przy wyborze dobrej jakości dachówki ceramicznej i cementowej a dokładnie mówię tutaj o modelach Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V które zdecydowanie należą do czołówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dach to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną właśnie przez Braas, stawiają na jakość, pełne wsparcie i szeroki wybór propozycji modeli i dostępnej palety kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządny dach odgrywa naprawdę ważną rolę w każdym budynku, więc dobrze że dzielicie się takimi informacjami. Z własnego doświadczenie mogę szczerze polecić Wam ofertę firmy https://www.gerardroofs.pl/pl/ Mają duży wybór pokryć dachowych, które są solidnie wykonane. Wystarczy poczytać opinie na ich temat, a przekonacie się, że rzeczywiście warto wybrać ich usługi. Produkty sprzedają nawet za granicę. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to warto ich dopytać o poradę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy