FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie dostanę wózek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Calulia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 12:47 pm    Temat postu: Gdzie dostanę wózek? Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o jakiś pierwszy lepszy wózek dziecięcy, tylko konkretną markę i model. Otóż moja żona wyraźnie zażyczyła sobie, żeby kupić Bugaboo Donkey Mono. Ot, upatrzuła sobie w jednym sklepie https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bugaboo_Bugaboo-Donkey-1841.html, uparła się i koniec - problem w tym, że jak ostatnio patrzyłem pod tamtym adresem to akurat mieli już wszystko wyprzedane (chyba) i jeszcze nie potrafią dokładnie określić, kiedy będzie nowa dostawa. Więc wiecie, potrzebuję jakiejś alternatywy (nawet droższej, niech stracę), gdyby przez kilka tygodni nic się nie zmieniło w tym temacie Mad

Ostatnio zmieniony przez Calulia dnia Pon Sie 05, 2019 6:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy nie wiem, ale polecam Ci wózki trójkołowe. Ja taki z żoną wybrałem i nie żałowaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie znam tego wózka, ale od siebie polecam Riko Villa. Bo posiada on wygodną gondolę z regulacją oparcia, przepinane siedzisko oraz pompowane koła. Wózek jest solidny, stabilny i jeździ płynnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo ten jest fajny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wózki najlepiej kupować online, to najbezpieczniejsze i chyba najwygodniejsze i najtańsze. Ja swojego x-landera też tak kupiła a co najważniejsze mogłam go zamówić na próbę do domu za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy wózek easygo quantum air i jest świetny. 4 kółka, a nie 3, bo 3 kółka nie są praktyczne moim zdaniem. Poza tym kółka ma pompowane co amortyzuje skoki. Dużo nie zapłaciliśmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna rzecz. Skoro macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście postawić na jak najlepsze wózki.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Pon Mar 15, 2021 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój EasyGo Virage Ecco kupiłam przez internet. Przeglądałam ogłoszenia wózków tak długo aż znalazłam ten - idealny dla mnie i w rozsądnej cenie, więc postanowiłam go kupić. Służy mi do dziś i zapowiada się na współpracę do końca wózkowania, więc warto go mieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiag453
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 75

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek od https://insevio.com/, który mam kupiłam przez Internet, najpierw oglądałam jego recenzję i widziałam w sklepie, więc miałam sporo czasu i argumentów, aby właśnie go wybrać Smile Jeździmy już 2 miesiące, kupiłam zaraz przed porodem i całe szczęście, że nie zdecydowałam się na inny wcześniej.
Ten jest super, jeździliśmy już po chodnikach w mieści i byliśmy też na wsi, takie szutrowe drogi i spokojnie można jeździć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłam wózek online bo tak teraz jest najwygodniej i najtaniej. Mój wybór to też x-lander, który ma naprawdę dużo modeli do wyboru, każdy z nich jest wyjątkowy, bajerancki i można go kupić w rewelacyjnych, modnych teraz kolorach, co najważniejsze są to solidne wózki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lexi_90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My używaliśmy wózka 2w1 od firmy Lonex z Janowa - dzięki temu nie musieliśmy kupować osobno wózka klasycznego i spacerówki, bo mieliśmy model, który łatwo było przekształcić: https://lonexsklep.pl/wozki-wielofunkcyjne Takie rozwiązanie świetnie się u nas sprawdziło - nam wygodnie korzystało się z wózka, który był stabilny i wytrzymały, a synek też czuł się komfortowo i bezpiecznie. Polecam serdecznie sprawdzić stronę internetową firmy Lonex albo odwiedzić ich salon w Józefowie, bo jakość wózków jest świetna. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na wózek Axo od Cavoe https://cavoe.eu/ ? Ja mam ten wózek od niedawna i powiem szczerze, że jestem z niego bardzo zadowolona. To wózek terenowy, świetnie sprawdza się na wsi, w lesie i na plaży. Design wózka jest super, poza tym bardzo dobrze się go prowadzi jest lekki i zwrotny. Moim zdaniem najlepszy wybor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy