FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Płatność za wystawione faktury

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 2:53 pm    Temat postu: Płatność za wystawione faktury Odpowiedz z cytatem

Szukam firmy, która podejmuje się płatności za wystawione faktury, znalazłem firmę faktoria - https://faktoria.pl/. Ktoś słyszał i może się wypowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, sprawa pilna i niecierpiąca zwłoki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2021 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to się sprawdza w wielu firmach ale uważam też że wystawianie faktur online wiele ułatwia. Jeśli prowadzisz własną firmę musisz się koniecznie postarać o takie narzędzie. Dzięki niemu możesz zarządzać też magazynami i wystawiać faktury w obcym języku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja praktycznie już teraz wszędzie używam płatności online i jestem zdania, że jest to jedne z najlepszych rozwiązań. Tym bardziej, że jeszcze jak wybierzemy płatności online od https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online to w takiej sytuacji na pewno będziemy zadowoleni z wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim konkretnego wsparcia w zakresie księgowości to warto jednocześnie zwrócić uwagę na rozwiązania z oferty https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-z-magazynem/ a dokładnie chodzi mi tutaj o Faktura VAT 2023 Standard, ale dostępne są także w dwóch innych wersjach Start i Pro. Zarówno jeżeli chodzi o poziom obsługi, jakość wykonania i zachowanie funkcjonalności. W końcu konkretne ułatwienie pracy i w 30 dni zupełnie za darmo. Mam nadzieję, że po wszystkim oczywiście podzielisz się także własnymi spostrzeżeniami jak to poszło i jakie kroki podjęliście w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słonikkk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 70

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oferta aforti factor ci przypasuje, mają w ofercie faktoring niepełny oznacza, że nabywają nieprzeterminowane wierzytelności z tytułu dostawy towarów i usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy