FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom na przedmieściach czy mieszkanie w centrum?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 10:09 am    Temat postu: Dom na przedmieściach czy mieszkanie w centrum? Odpowiedz z cytatem

Które rozwiązanie ma waszym zdaniem więcej zalet: mieszkanie w centrum miasta czy raczej dom na obrzeżach?
Konkretnie chodzi mi o Łódź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji najważniejszą rzeczą, która determinuje miejsce zamieszkania jest to, gdzie pracujemy i czy nasze dzieci chodzą do szkoły.
Dojazdy z przedmieść mogą zabierać sporo czasu i pieniędzy, więc musisz się zastanowić czy jesteście w stanie to przełknąć.
Inna sprawa to kwestie finansów.
Zobacz sobie różne oferty od deweloperów z Łodzi: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-lodz/
Na tych targach mieszkaniowych znajdziesz wszystkie oferty z rynku pierwotnego z tego regionu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej na obrzeżach miast. Posiadam samochód, więc dojazdy nie stanowią dla mnie problemu, a jednak na przedmieściach są lepsze warunki do spokojnego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, dom na obrzeżach miasta jest rozwiązaniem idealnym. Cisza i bliskość natury - to co potrzebujemy po całym dniu pracy, a dojazd do pracy też bardzo łatwy skoro to obrzeża miasta. W Radzyminie pod Warszawą powstało takie osiedle. Domki są energooszczędne, część spełnia warunki MdM. Świetna propozycja, więcej informacji znajdziecie tutaj: http://mdginvest.pl/radzymin-os-przy-ul-gen-maczka/. Zobaczcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanka44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dom na przedmieściach. W centrum jest zawsze ścisk, hałas. Mieszkanie na przedmieściach jest spokojniejsze i dużo przyjemniejsze.
_________________
Jesteś głodny? Zajrzyj na: http://partypizza.pl/pizzeria/wroclaw-ul-cukrowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 10

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej jest jednak mieszkać w centrum. Oczywiście domek poza miastem ma swoje zalety, ale jednak dojeżdżanie w korkach do pracy i z powrotem to dla mnie koszmar. W Łodzi w samym centrum powstaje nowy blok - http://ilumino.com.pl/ na tej stronie jest więcej informacji na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom na przedmieściach, z docierającą komunikacja miejską, to dla najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie mamy od kilku lat taką tendencję, że ludzie 'uciekają' z centrów miast. Na dłuższą metę nie ma tam zbyt dobrych warunków, szczególnie dla rodzin z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że poza centrum, ze słabą komunikacją miejską dzieci mają przechlapane. Ludzie wyobrażają sobie letnie wieczory na tarasie, ciszę i spokój, ale zawsze jest coś za coś. Ja mieszkam bardzo daleko od centrum. Mam ciszę, mam spokój, mam taras i kawę na tarasie, ale życie spędzam w samochodzie, wożąc dzieci na zajęcia dodatkowe, jadąc do i z pracy. Pójście do kina to już prawie całodniowa wyprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 330

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy czy chcesz być blisko centrum czy jednak chcesz dojeżdżać do centrum. Czy chcesz mieć koło domu ogrodem, czy też nie. Ja polecam domy na sprzedaż Pruszków https://a2deweloper.pl/ . Tam są naprawdę piękne domy mniejsze i większe. Mona przyjaciółka tam kupiła dom i jest bardzo zadołowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ale jak zależy Ci dobrej komunikacji i infrastrukturze oraz na nowym mieszkaniu to łatwiej przejrzeć oferty deweloperów budujących w okolicy. W Poznaniu warto się rozejrzeć na osiedlu Atal Warta Towers bo jest położone w atrakcyjnej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy