FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
"świąteczne porządki"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna_malk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 148

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 3:29 pm    Temat postu: "świąteczne porządki" Odpowiedz z cytatem

http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/kuchnia/jaki-mak-na-makowiec-jaki-mak-na-kutie,17_63342.html
http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/kuchnia/jak-rozpoznac-dobrego-sledzia,17_63361.html
http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/uroczystosci/swieta-bozego-narodzenia-2013-kiedy-mozna-a-kiedy-nie-mozna-pic-alkoholu,87_63223.html
http://www.mowimyjak.pl/dom/domowe-sos/ile-kosztuje-swiateczne-sprzatanie-jak-wynajac-firme-sprzatajaca-na-swieta,121_63252.html
Hej! Święta za pasem więc mam dla Was kilka bardzo przydatnych informacji odnośnie wszystkiego co związane ze świętami! Jaki mak wybrać by upiec najlepszego makowca na świecie? Jak rozpoznać dobrego śledzia? Kiedy można pić alkohol oraz ile może kosztować świąteczne sprzątanie ?Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi właśnie tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak rozpoznać dobrego śledzia?
u nas na święta jadamy karpie wyłącznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie tam jakos porządki w tym roku nie będa specjalnie interesowały. Mam w planach wyjechać gdzieś na święta. Bardzo podoba mi sie ta oferta http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/boze-narodzenie-nad-morzem-kolobrzeg ale nie wiem czy moja rodzina da sie na to namówić. Mam nadzieje że będą chcieli pojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne porady! Laughing
ale jeżeli już o Świętach to nie może oczywiście zabraknąć sernika!
Zerknij na ten przepis na sernik, a na pewno nie pożałujesz! Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sadzicie o barszczu czerwonym? Ale takim prawdziwym, domowym i to robionym na zakwasie? Znalazlem fajny przepis - rzuce linkiem: http://domowejroboty.pl/przepisy/barszcz-czerwony Wyglada super i jakos nie jest specjalnie trudny do wykonania, tak mi sie przynajmniej wydaje:) Moze ktos z Was robil juz kiedys taki barszcz czerwony na zakwasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarnowłosy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barszcz czerwony na zakwasie jest właśnie podobno bardzo niezdrowy... Ale co ja tam wiem, mam dwie lewe ręce do gotowania i może też źle usłyszałem. U mnie jest wielka niechęć do sprzątania w całym domu, a to już się trzeba za to zabierać, by zdążyć ze wszystkim. Nie mamy motywacji i sił, ostatnie miesiące zbytnio dały nam w kość Sad Dobrze, że mamy już wypracowany jakiś sposób przygotowywania potraw oraz kolejność sprzątania, bo inaczej nic byśmy nie zrobili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A apropo choinek na święta. Nie kupuję sztucznych choinek. Dla mnie wyglądają nieładnie, nie mają takiej magii w sobie, brakuje im tego charakterystycznego zapachu, który kocham Wink Dlatego naturalne drzewka typu świerk czy jodła kupuję u plantatora https://www.choinki.pl/ . Oferują też drzewka doniczkowe, stojaki na choinki, wiązanki z gałęzi do dekoracji. Bardzo polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysprzątałam mieszkanie na święta jak również przygotowałam świąteczną wieczerzę. Podczas tych przygotowań miałam pecha i spaliłam rybę. Dobrze, że nie mieliśmy gości bo śmierdziało w domu niesamowicie. Nie pomogło długie wietrzenie, a ni żadne odświeżacze powietrza. Zaraz w poniedziałek zamówiliśmy Profesjonalne Ozonowanie, które w mig uwinęło się z naszym problemem tak, że Nowy Rok witaliśmy w mieszkaniu pachnącym świeżością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Somart66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie taką tradycję w waszych domach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My teraz na wiosnę, przed wielkanocą będziemy ozonować dom. Od znajomych słyszałam same pochlebne opinie na ten temat, także wypróbujemy. Polecili mi też firmę Airozone z Warszawy, także jestem dobrej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1296

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją żonę sprzątanie bardzo interesuje i ostatnio przeczytała bardzo ciekawy artykuł na stronie internetowej Odkurzacze .Warto na tę stronę wchodzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torbacux33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo ich nie lubię, ale zawszę mówię sobie że jak trzeba to trzeba.
_________________
rower elektryczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo lubię święta! Ogólnie lubię pieśni religijne takie jak rozpięty w ramionach, barka czy tym podobne - dla mnie święta to przede wszystkim czas spędzony z rodziną. Fajnie, gdy wszyscy spotykają się przy jednym stole Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Sro Cze 29, 2022 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro o porządkach mowa, to co sądzicie na temat ozonowania? Korzystaliście może już kiedyś z takiej usługi? Ja się zastanawiam nad skorzystaniem z usług firmy Airozone ponieważ wiele dobrego czytałam na ich temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 4:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprzątaniu właśnie bardzo pomaga roomba. Jest to jednak najlepszy odkurzacz, który okazał się dla mnie mega dokładny, dodatkowo jego cena nie była wygórowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy