FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Problem z lokatorem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helka8
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 9:08 am    Temat postu: Problem z lokatorem Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

mam bardzo nietypowy problem, otóż jest nim uciążliwy lokator, nie wiem jak to się stało ale ktoś lata temu go zameldował nie wiem do czego. Od dłuższego czasu mieszkanie należy do mnie i tylko ja w nim mieszkam tzn. mieszkałem. Ponieważ wprowadził się ten zameldowany lata temu osobnik. Policja jest bezradna ponieważ Pan ma tutaj meldunek. Urząd mówi, że musi się sam wymeldować. Co to ma być ja się pytam ? Jest jakieś z tego wyjście, które mogę sam poprowadzić ? Czy konieczne będzie tutaj podjęcie współpracy z prawnikiem https://www.i-kancelaria.pl/ ? Proszę o rady, co się tylko da. Bo w ten sposób nie da się funkcjonować ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
RadcaPrawnyKonin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lokator jest zameldowany nie obędzie się bez rozprawy sądowej, lecz sytuacja jest zdecydowanie na Pańską rękę, szczegółowe informacje udzieli panu radca prawny, albo adwokat. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym adwokatem, który specjalizuje się między innymi w prawie gospodarczym jest www.grudziadzadwokat.pl z Grudziądza. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam się skontaktować z tą kancelarią adwokacką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego rodzaju sprawy to tylko z prawnikiem, szkoda czasu na inne rozwiązania. Jak coś to z Chorzowa dobra pani adwokat to http://www.magdalenamusial.pl/ Ogromnie skuteczna osoba, na 100% poradzi sobie z taką sytuacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anastacio83
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym polega obowiązek meldunkowy, czy jest to dość skomplikowany problem i bez pomocy prawnika się nie obejdzie? Dziękuje wszystkim za przesłane odpowiedzi.
_________________
obowiązek meldunkowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Paź 2019
Posty: 22

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są zagadnienia z prawa administracyjnego i w tym przypadku na pewno będzie ci w stanie pomóc pani Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest to specjalistka od prawa administracyjnego z wiedza i doświadczeniem, bardzo skuteczna i rzetelna. W dodatku jest także mediatorem, i ma ogromne zdolności negocjacyjne. Przyjmuje sprawy z całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki problem spotyka wielu ludzi i ciężko sobie poradzić z takim lokatorem. Może sprawdź najpierw, czy ma on na tym lokalu meldunek stały, bo to dosyć istotna informacja. Z tego artykułu https://lexadvena.com/jakie-prawa-daje-meldunek-staly-co-daje-meldunek-tymczasowy/ dowiesz się, jakie ma on z tego tytułu prawa i gdzie możesz szukać wsparcia w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się, nawet na Facebooku, z kancelarią mec. Cejrowskiego z Tczewa, ma spore doświadczenie i z pewnością pomoże w takiej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Cze 21, 2023 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłoś się tu: radca prawny Wrocław. Myślę, że będzie w stanie pomóc i wyjść z tej patowej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy