FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie czy dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest chyba indywidualna kwestia do przeanalizowania, ciężko komuś narzucić czy lepiej dom czy mieszkanie kupić. W każdym razie jeśli szukasz ofert nieruchomości to polecam skorzystać https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy , gdyż jest tutaj bogata baza ofert
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę mieszkanie bo nie wymaga tyle zachodu ile dom i jest tańsze w zakupie i utrzymaniu a na takich osiedlach jak Nowa Grochowska i tak się bardzo wygodnie mieszka, może nawet wygodniej niż w domu bo niczym się nie martwisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak ja, też wolę mieszkanie ale takie naprawdę wygodne, w budynku o wysokim standardzie takim jak Moko Concept Apartments. Podoba mi się lokalizacja tej inwestycji a w biurze sprzedaży dowiedziałam się też od przemiłej obsługi że jest możliwość zakupu apartamentu z wyjątkowym designerskim wykończeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto co woli tak naprawdę, ale jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie przemawia do mnie mieszkanie, gdyż mam ttylko jedno dziecko więc nie potzrebuję aż calego domu. Z męzem planujemy przeprowadzić się niedługo do Krakowa, dlatego przeglądamy deweloperskie oferty. Najbardziej nam sie spodobała ta od https://www.superkrak.com.pl/ - wiele osób poleca tego dewelopera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bruce Lee
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie różnego rodzaju budynków, czy to mieszkalnych, czy przemysłowych przydać się może pomoc specjalistów związanych stricte z budownictwem i nie tylko. Również w przypadku oceny stanu różnych konstrukcji może przydać się ktoś taki jak rzeczoznawca budowlany. Dobrze jest więc w razie potrzeby się za kimś znającym się na rzeczy rozejrzeć. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 7:14 pm    Temat postu: Dom pod klucz Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny dylemat i zdecydowałam się na budowę domu pod klucz, ale pojawił się problem znalezienia firmy oferującej taką usługę. Dużo dobrego słyszałam o DD Projekt, ale jeszcze muszę się zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magnolie12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od twoich potrzeb, nam pośrednik z abc dom polecić mieszkanie i takie znalazł - dość spore, nie trzeba się kisić w małym przecież i bardzo dobrze, że go posłuchaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nthiel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 03, 2020 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by po zakupie skorzystać z profesjonalnej firmy, która wykona odbiór mieszkania. Dzięki temu zyskamy pewność, że nie doszło do nieprawidłowości w trakcie budowy, a konstrukcja jest bezpieczna.
_________________
odbiór mieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
palisander
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 05, 2020 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej postawić dom. Przestrzeń jest dużo większa, mamy swoją działkę. Ja na razie wynająłem szalunki budowlane i niedługo zacznie się budowa.
_________________
https://www.palisander.com.pl/systemy/id-15/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy zastanawiacie się nad doborem materiałów, technologią budowy itd. to uważam, że warto jednocześnie wziąć pod uwagę dom z keramzytu na który sami postawiliśmy i zdecydowanie była to najlepsza decyzja. Pod względem kosztów, czasu budowy i jednocześnie rzetelnego podejścia ze strony https://domzkeramzytu.pl którzy zajęli się zarówno przygotowaniem projektu, jak i samą budową. W końcu mamy swój wymarzony domek za miastem i to bez ścisku w niewielkim mieszkanku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, iż posiadanie mieszkania było moim marzeniem, które wreszcie udalo się zrealizować! A stało się to możliwe po zapoznaniu z ofertą https://samson-dom.pl/ . Znakomity metraż jak i lokalizacja w zupełności spełniają nasze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.humbaka.pl . Jest tam bowiem namiar na dewelopera, który sprzedaje i domy i mieszkania. Wybór jest naprawdę szeroki. Myślę, że przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrą lokalizację. Trzeba zawsze patrzyć na wady i zalety mieszkania w bloku i domu i wybrać opcję dopasowaną do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na dom. Nie żałujemy Smile Dom daje większą swobodę, większy metraż, więcej prywatności. Staraliśmy się, aby w przyszłości dom był jak najtańszy w utrzymaniu, dlatego stawialiśmy na energooszczędne rozwiązania. Budowę prowadziła firma https://espiroinvestment.pl/, dzięki ich wiedzy i doświadczeniu udało się wszystkie prace zakończyć w terminie i z powodzeniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Warszawy warto postawić na mieszkanie. W Brwinowie mieści się osiedle Pszczelin https://ekobud.com/ , gdzie także i ja zakupiłem mieszkanie. Możliwość mieszkania w takich warunkach to prawdziwa radocha - blisko znajduje się komunikacja miejska .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coralie.kirlin
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybieram dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy