FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Za ile wynająć 1500 m2 działki pod producenta nagrobków itd.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof1983
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 9:10 pm    Temat postu: Za ile wynająć 1500 m2 działki pod producenta nagrobków itd. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Mam wielki dylemat i proszę was o pomoc, z góry bardzo bym dziękował bo zależy od tego wiele. Z góry chciałbym napisać że wypowiadam się w imię mojej mamy otóż mamy do wynajęcia działkę o powierzchni 1500 m2 przy jednej z głównych ulic w 80 tyś. mieście. Nieruchomość wystawiliśmy w jednej z lokalnych agencji która zajmuje się niruchomościami. Ostatnio odezwał się pewien przedsiębiorca który chciałby postawić na tej działce pomniki, kostki i wszelkiego rodzaju rzeczy związane z kamieniarstwem. Działka jest dosłownie na przeciwko jednego z większych cmentarzy w tym mieście a sama lokalizacja znajduję się praktycznie w centrum miasta. Problem tkwi w tym że moja mama działkę tą wystawiła za 2000 zł. nie wliczając około 300 zł do urzędu skarbowego i podatku od nieruchomośći. Moja mama po dłuższym zastanowieniu się wynegocjowała takie warunki żeby dany przedsiębiorca zapłacił te dodatkowe ok. 300 zł pod warunkiem że umowa wynajmu zostanie podpisana na 4 lata. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że przedsiębiorca weżmie na siebie koszty przygotowania gruntu pod ten interes. Czyli postawienie płotu i wysypanie na tej powierzchni żwiru. Czy uważacie czy cena ta jest rozsądna, ja osobiście nie mam pojęcia o cenach nieruchomości, moja mama też nie i dlatego zwracam się do was z poradą. Czy wg. was moja mama powinna za wynajem zarządać większej kwoty. Byłbym na prawdę bardzo wdzięczny gdybym otrzymał pomoc od was.

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy