FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sauna w domu to fanaberia czy już standard?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz możliwość zainstalowania sauny to dlaczego nie? Twój wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka sauna to bardzo trafiony dodatek - zależało nam na tym, aby pojawił się także w naszym domu! Zrealizowanie tego typu planu okazało się możliwe dzięki http://www.saunyfinskie.com.pl/ . Wybudowana przez nich sauna umożliwia nam relaks w ciężkich temperaturach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie nazwałabym tego fanaberią Smile Sauna jest bardzo zdrowa, świetnie oczyszczają się w niej drogi oddechowe no i organizm wypaca wszystko, co złe. My z żoną bardzo lubimy saunę i szczerze powiedziawszy nie chciałoby mi się chodzić ciągle do miasta na basen, gdzie jeszcze często ta sauna jest pełna i nie zawsze mam ochotę siedzieć w ścisku ... A właściwie to nigdy takiej ochoty nie mam. A w domu w ogrodzie mieliśmy naprawdę sporo miejsca na saunę. Mamy też niewielki basen, więc to w niedalekiej odległości od niego chcieliśmy postawić saunę Wink No i zdecydowaliśmy się na prosty, ale bardzo solidny model z https://www.domki-sodas.pl/37-sauny-i-balie . To naprawdę piękna, drewniana sauny, które w pełni spełniła nasze oczekiwania. Muszę przyznać, że korzystamy z niej naprawdę często i to całą rodzinką Smile Takie nowoczesne sauny coraz częściej pojawiają się w Polsce i myślę, że to naprawdę świetny trend. W końcu takie wygrzewanie organizmu jest naprawdę zdrowe i przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegaz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 18

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sauna może się okazać niezwykle interesującym dodatkiem, jeśli zadbamy o właściwe wyposażenie. Sam miałem nie lada przyjemność zamawiać tego typu wyposażenie, prosto z oferty https://www.saunyasmar.com.pl/ . Kapitalny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kivi
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 10:22 am    Temat postu: Sauna Odpowiedz z cytatem

W sumie czemu nie, ciekawe rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy