FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Na jakim wyposażeniu w domu nie warto oszczędzać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 9:57 am    Temat postu: Na jakim wyposażeniu w domu nie warto oszczędzać? Odpowiedz z cytatem

Na jakim wyposażeniu w domu nie warto oszczędzać? Pytam, w kontekście zakupu przede wszystkim sprzętów RTV/AGD. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
plny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest cała masa urządzeń które można zaliczyć do wyposażenia RTV/AGD, a które to nie powinny być kupowane w budżetowym standardzie. Mam na myśli chociażby pralkę, lodówkę, zmywarkę, żelazko, ekspres do kawy - już nie wspomnę o takich urządzeniach mikrofalówka, piekarnik czy płyta indukcyjna. Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj: https://gadzetomania.pl/60108,wyposazenie-domu-na-jaki-sprzet-warto-wydac-pieniadze - interesujący tekst z tego zakresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy już zainwestujecie w jakiś dobry sprzęt, na przykład profesjonalny ekspres do kawy, to na pewno chcielibyście, aby posłużył Wam on jak najdłużej. Na stronie https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html możecie zamówić profesjonalny odkamieniacz do takiego ekspresu który na pewno przyda się, aby utrzymać sprzęt w należytej czystości Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mówimy o wyposażeniu mieszkania, to warto też wspomnieć o żelazku. Chociaż ja bardziej o zwykłych, tradycyjnych żelazek, cenię sobie prasowacze parowe. Sama korzystam z urządzenia od https://www.steamaster.pl/ i powiem wam, że nie zamieniłabym go na nic innego. Świetnie radzi sobie z koszulami i innymi ubraniami, ktore ciężko było poprasować zwykłym żelazkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o oferty odnośnie wyposażenia mieszkania to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.eldom.eu znajdziesz tutaj naprawdę wiele interesujących ofert które z pewnością Ci się spodobają. Dzięki tej firmie kupisz naprawdę interesujący sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jakub21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam ze pralka lodówka i kuchenka są niezbędne i je należy dobrać z głową czasem nawet pokusić się o sprzęt z lepszej półki. Reszta to już według uznania np. czy Tv ma 50 czy 25 cali film da się oglądać
_________________
https://candyweb.co.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie należy oszczędzać na meblach. szczególnie meblach kuchennych! Dobrej jakości meble kuchenne znajdziesz na mirjan24 Smile - sama kupowałam i jestem bardzo zadowolona!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa inaczej zemści się to na nas szybciej niż się nam wydaje. Wiem cos na ten temat i teraz już tego błedu nie popełnimy. Rozeznanie zawsze się opłaci i zamierzamy postawić na jakość ale i elegancki wygląd dlatego wybieramy meble ze scandicsofa.pl, których meble ludzie sobie bardzo chwalą, a wystarczy nawet na nie tylko spojrzeć. To widać, że są to meble, na które warto wydać pieniądze.
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie warto oszczędzać na AGD, lepiej w miarę możliwośći inwestować w dobry sprzęt i mieć spokój na lata. Niedawno z żoną kupiliśmy nową pralkę, wybraliśmy electrolux perfect care. Nasz model ma funkcję pary, dba o delikatne tkaniny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekK
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 60

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej chciałbym zasięgnąć waszej opinii. Czy powinienem kupić zapasowe części do podgrzewaczy do parówek? O jakiegoś chodzi mi to pytanie po głowie. Staram się prowadzić firmę najlepiej jak potrafię, więc próbuję poszerzyć moją wiedzę. Bardzo chętnie wysłucham waszych opini na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto oszczędzać przy wyborze sprzętu AGD. Dlaczego? Gdyż musi być funkcjonalny, wytrzymały, a poza tym znakomicie wyglądać. Ja tym właśnie się kierowałam przy jego wyborze i postawiłam na polską wysoka jakość Solgazu [url] http://solgaz.eu/[/url].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie kuchni jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to bardzo moim zdaniem. Ja zaliczam sie akurat do tych kobiet, które na tym nie oszczędzają. Lubię co jakiś czas kupić sobie coś nowego, przecież kuchnia to takie samo pomieszczenie jak każde inne i tu również musi być ładnie i funkcjonalnie. dziś nawet poczyniłam kolejny zakup, a konkretnie https://www.superwnetrze.pl/szklanki-termiczne-do-latte-2szt-250ml,t204638.html , a takie rzeczy zawsze się przydają, a te są w dodatku termiczne.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w łazience najważniejsza jest pralka. Przy dzieciakach dużo piorę dlatego zakup pralki electrolux perfect care był najlepszym wyborem. Oszczędza wodę i energię bo sama dostosowuje długość prania do wielkości ładunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na żadnym wyposażeniu nie warto oszczędzać. Na pewno warto zwracać uwagę na jak najlepszą jakość kupowanych produktów, szczególnie jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne. Na stronie: https://www.ranking-parownica.pl/ jest ranking parownic, które są przydatne w domu. Wybierając sprzęt elektroniczny, warto opierać się o takie rankingi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy