FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sklep medyczny
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rottvain
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 10:49 am    Temat postu: Sklep medyczny Odpowiedz z cytatem

Witam,poleciłbyś ktoś sklep medyczny w którym można zakupić dobry ciśnieniomierz naramienny?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omron ma dobrej jakości ciśnieniomierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poruszacie temat sprzętu medycznego to ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić Wam sklep Medicus. Zakupiłem jakiś czas temu za pośrednictwem strony https://www.sklepmedicus.pl/pl/c/Wozki-inwalidzkie/84 wózek inwalidzki dla swojego chorego taty i szczerze mogę powiedzieć, że wykonany jest bardzo solidnie i bardzo ułatwia mu codzienne funkcjonowanie. Mam nadzieję, że pomoże Wam ten wpis i będziecie również dla Was dobrym rozwiązaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rottvain
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej hej Smile
Szkoda, że wcześniej nie sprawdziłam czy ktoś mi odpowiedział tutaj. Zamówiłam z tego sklepu https://megamedic.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-naramienny bo siostra sobie chwaliła bardzo Smile Mimo wszystko dzięki za rady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę już siedzę w branży medycznej, więc spotkałem się ze sporą ilością firm oferujących wyposażenie i sprzęt medyczny. Jedną z lepszych firm była www.inmed.pl, więc polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie sięga odpowiednią firmą, która zajmuje się dostarczaniem sprzętu medycznego to skontaktujcie się z www.emtim.pl Sam z nimi współpracowałem i mogę powiedzieć że są profesjonalistami, którzy dostarczają sprzęt wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co chcecie konkretnie zakupić. Jeśli chodzi o aparaty ekg, to na pewno tutaj https://kredos.pl/aparaty-ekg/aparat-ekg-ascard-green-v-06-101-specyfikacja warto sobie zerknąć. Jest tam ciekawa propozycja. Warto przeczytać sobie specyfikację aparatu Ekg AsCard Green v.06.101 . Bardzo ciekawy sprzęt i przede wszystkim cena w stosunku do jakości super. Takie urządzenie nadaje się do prywatnych gabinetów czy przychodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sawayn.damian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciśnieniomierz kupisz nawet w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Sro Lut 05, 2020 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się również, gdzie kupię Wózek toaletowy ? Niestety w moim mieście nie ma sklepów stacjonarnych z takich sprzętem, dla osób starszych i schorowanych, dlatego zależy mi głównie na zakupach online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć kontakt do dobrego sklepu medycznego, który sprzedaje sprzęt medyczny w rozsądnych cenach. Ja od dawna zaopatruję się u http://www.medicus-kostka.pl/ i wam też polecam się z nimi skontaktować. Nie będziecie tego żałowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zakupiłem sprzęt anestezjologiczny od firmy http://www.inoris.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolony. Firma ta jest bardzo dobrym producentem sprzętu anestezjologicznego i endoskopowego. Warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłam dzisiaj na aedmax24.pl i zastanawiam się nad zamówieniem apteczek i defibrylatorów do biura. Posiadacie taki sprzęt w swoich firmach? Niedługo czeka nas szkolenie z pierwszej pomocy i chciałabym zeby po szkoleniu firma była odpowiednio zaopatrzona w najlepszy sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałam się za porządnym sprzętem medycznym do mojego gabinetu okulistycznego. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy https://www.polandoptical.pl/ i wam też mogę ich polecić. Na ich sprzęcie świetnie się pracuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na bank przydadzą się też takie rzeczy jak podajniki do rękawiczek jednorazowych, maseczki, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne czy mydła i płyny dezynfekujące. Wszystkie te produkty w dobrych cenach kupicie w tej hurtowni środków czystości https://aseopaper.pl/ Są świetnie zaopatrzeni, solidni i najważniejsze - działają online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalenaN
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenia medyczne, akcesoria medyczne, drobny sprzęt medyczny. Wszystko w jednym miejscu . Odwiedź sklep Biameditek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy