FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marley.zulauf
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak należy wybierać okna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do okien warto również wybrać właściwe rolety. Nie dość, że słońce nie będzie Ci wpadać to jednocześnie zyskasz ciekawą ozdobę okienną. Całkiem solidne rolety znajdziesz w ofercie LECHROL http://www.lechrol.pl/ , również i ja od nich zamawiałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając okna do mojego domu ja przede wszystkim patrzyłem na to czy są energooszczędne bo chciałem zmniejszyć moje rachunki za ogrzewanie. Wybrałem ostatecznie producenta okna Katowice u którego to zamówiłem okna PCV, są solidne, mają też żaluzje międzyszybowe które mam na pilota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje okna zamawiałem w tej https://okna.waw.pl/produkty/okna?material=pcv firmie i polecam, wybór okien mają duży, najpopularniejsze pcv są tam tanie. Co ważne ich okna są energooszczędne, ja widziałem to po pierwszej zimie kiedy spadły mi opłaty za ogrzewanie, i to znacznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sprawdzić sobie ofertę firmy Drutex. Mają czym się pochwalić i mają naprawdę świetne okna, które są inwestycją na długie lata. Nie musicie się obawiać, że coś się z nimi stanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się nad tym zastanawialiśmy, ale wiecie co? Chyba spróbujemy z oknami od AM OKNA https://www.amokna.pl/ z Gorzowa, jaką mamy najbliżej. Mają w ofercie ciepłe ramki w najróżniejszych kolorach, ale i tradycyjne szyby na profilach veka softline 82 . Czyli dokładnie to, czego byśmy potrzebowali. Nie będziemy się bawić w żadne kombinacje, w końcu to tylko okna Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi oknami PCV. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://oknadrutex-gniezno.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Gniezna. Firma ta poza sprzedażą okien zajmuje się też ich montażem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilind
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2020 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepsze są okna z PCV, czy z aluminium?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yhegmann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2020 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe pytanie. Wydaje mi się, że okna PCV są praktyczniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegaz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 18

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze okna na wymiar zaproponowali nam www.wesa.pl Zależało nam na tym, aby w naszych wnętrzach zagościły rozwiązanie oryginalne i nietuzinkowe - udało się spełnić ten warunek a nasz dom sporo zyskał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegaz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 18

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze okna na wymiar zaproponowali nam www.wesa.pl Zależało nam na tym, aby w naszych wnętrzach zagościły rozwiązanie oryginalne i nietuzinkowe - udało się spełnić ten warunek a nasz dom sporo zyskał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z roletami? Czy macie już wybrany konkretny rodzaj rolet? Moim zdaniem rolety zewnętrzne to bardzo dobre rozwiązanie. O ich zaletach poczytacie tu: https://zewnetrzne-rolety.com.pl/zalety-rolet-zewnetrznych/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie teraz nie kupuje się gotowych okien tylko robi na wymiar. Bardzo ładne okna o świetnych parametrach oferuje producent okien Tradycja. To polska firma z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem. Swoim klientom oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie okien i drzwi z PCV.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas poszukiwania dobrej jakości stolarki okiennej uważam, że warto pójść w stronę pomocy od firmy Domega z Poznania, która ma duże doświadczeniu na rynku (działają od ponad 20 lat). Jednocześnie można liczyć na pełne wsparcie obsługi oraz ofertę w której można znaleźć wszystkich najlepszych polskich producentów. Zajmą się dokładnym montażem i efekty końcowe zrobiły na nas duże wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 43

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 11:41 am    Temat postu: Re: Okna Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
Jakie macie okna w domu? Jestem w trakcie budowy domu i zastanawiam się jakie okna wybrać. Zależy mi na trwałych i ładnych oknach. Początkowo myślałam o drewnianych ale boję się, że cieżko będzie ogarnąć ich pielęgnację.
\
Jeżeli chcesz, żeby wyglądem przypominały drewno, ale były łatwe w pielęgnacji to najlepiej wybrać okna z pcv o wyglądzie drewna Smile Zobacz na przykład na te okna: https://eurocolor.com.pl/okna_ineo w kolorze "złoty dąb" (na dole strony są kolory) i do tego ładna klamka (klamki mają takie: https://eurocolor.com.pl/klamki) i okna jak marzenie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy