FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wywóz odpadów budowlanych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 9:27 am    Temat postu: wywóz odpadów budowlanych Odpowiedz z cytatem

Cześć, szukam firmy, która oferuje wywóz odpadów budowlanych. Czy ktoś może mi coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się wywożeniem odpadów budowlanych. Jeżeli mieszkacie na terenie śląska to polecam wam zgłosić się do http://ekojumir.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deborahh
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 290

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 10:38 am    Temat postu: odbiór odpadów niebezpiecznych Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie szukam firmy, która oferuje odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa. Jaką polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak jest ze styropianem budowlanym? Chciałem zawieźć do pszoka ale znalazłem artykuł że w Warszawie przyjmują tylko taki po lodówce - czy ktoś to sprawdzał??? Link - https://gethome.pl/blog/segregacja-odpadow-co-trzeba-wiedziec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy