FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co myślicie o lampach sufitowych?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbyszko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Gru 2019
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 9:59 am    Temat postu: Co myślicie o lampach sufitowych? Odpowiedz z cytatem

Cześć i czołem! Moje pytanie dotyczy tego, czy kupujecie jeszcze w ogóle lampy sufitowe, czy też raczej decydujecie się na innego rodzaju oświetlenie w Waszych mieszkaniach i domach, ot chociażby wiecie, takie w stylu zainstalowanego bezpośrednio w ramach dość praktycznego i coraz bardziej popularnego sufitu podwieszanego? Jak patrzyłem ostatnio na podlinkowane przeze mnie Bonami.pl, to mają tam przepiękne lampy, których, szczerze mówiąc, nie widziałem na żadnym innym sklepie internetowym ani też na stanie żadnego sklepu stacjonarnego czy marketu budowlanego / wyposażeniowego. Stąd też pytam i kieruję do Was przedmiotowe zapytanie. Miłego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii bardzo dobrym kierunkiem, aby wybrać piękne lampy do swojego wnętrza jest sklep internetowy https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy-186.html gdzie będziecie mogli liczyć na bardzo dobre ceny i jednocześnie nowoczesne propozycje w zakresie stylu oraz odpowiedniego dostarczenia światła. W naszym przypadku wybór padł na PIANO 6 jako lampa salonowa i przyznam, że genialnie współgra z otoczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy