FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Energia odnawialna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pukla123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 66

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biksonka napisał:
Mnie bardzo to interesuje, od 2 lat mamy panele słoneczne na dachu i faktycznie to daje radę i jesteśmy zadowoleni.


prąd jest coraz droższy, warto pomyśleć o alternatywie jaką np jest fotowoltaika , a na energii słonecznej przerobionej na prąd można dużo zaoszczędzić. A teraz jeszcze jest dotacja ‘mój prąd’ i zwrot 50% kosztów instalacji. Więc moim zdaniem warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inicjatywy ekologiczne to bardzo ważna sprawa. Jest to szczególnie ważne gdy prowadzimy biznes. Jest prawo o ochronie środowiska, dokumentacje środowiskowe itd. Aby posiąść o tym odpowiednią wiedzę warto zerknąc na https://ekodialog.pl/oferta/firmy/ . Prowadzą oni doradztwo do spraw ochrony środowiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Sob Cze 20, 2020 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to teraz na topie trzeba przyznać, choćby przez to że jest dużo dofinansowań dla domów, firm na instalacje fotowoltaiczne, ekologiczne źródła ogrzewania. Ja też zaczęłam się już tym interesować i wiem, że na moim domu będą stały panele fotowoltaiczne:) Znalazłam już firmę https://solgen.pl zajmującą się takimi rzeczami. Trzeba wybierać tu sprawdzonych fachowców, a na tej stronie znajdziecie pomoc dla domów jednorodzinnych, firm, także i dla rolników z zakresów fotowoltaiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrobel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 1
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unia Europejska jest silnie zaangażowana w promowanie OZE, dlatego aktualnie panują idealne warunki do korzystania ze wsparcia w sfinansowaniu inwestycji na potrzeby domu, biura czy gospodarstwa rolnego. Podobnie jak pompy ciepła, farmy wiatrowe czy wymiana przestarzałych pieców, fotowoltaika jest przedmiotem wielu publicznych programów realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, nad czym czuwa Ministerstwo Klimatu.
_________________
instalacje fotowoltaiczne dla firm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paucek.german
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad inwestycją w panele słoneczne. Po ilu latach odczuje zwrot inwestycji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem w szczególności zielona energia, która pochodzi ze sprawdzonych źródeł energii odnawialnej. Skoro jesteście zainteresowani montażem u siebie właśnie takiego prądu, to warto zgłosić się do firmy re:spect energy . Oni współpracują z wieloma firmami energetycznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to moim zdaniem dobra inwestycja, która z pewnością się zwróci. Takie ekologiczne źródło zasilania jest o wiele tańsze niż sieć z której korzystamy. Tutaj https://www.ekoradcy.pl/ znalazłam firmę, która się w tym specjalizuje. Warto się zainteresować tym tematem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej fotowoltaika szczerze powiem, ja korzystam własnie z usług https://nekoenergia.pl/ i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o energię odnawialną dla domu. Dobrą firmą, której możecie zlecić wykonanie całej instalacji (w tym także projektu i doboru odpowiedniego do waszych warunków i oczekiwań sprzęt) jest działająca na terenie całej Polski firma Eco Voltaika - https://ecovoltaika.eu/. Solidna, od 10 lat na rynku, ma doświadczonych pracowników i sprawdzonych dostawców. Po profesjonalny montażu dostarczą wam odpowiednich narzędzi (np. w postaci apki na telefon), dzięki którym będziecie mogli monitorować działanie instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że opłaty są zdecydowanie mniejsze jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie jak fotowoltaika. Z tego co wiem to spora cześć ludzi nawet odsprzedaje prąd do elektrowni. Moim zdaniem warto jest się na takie rozwiązanie zdecydować. A po wszystkie szczegóły zerknijcie na http://solarnews.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rosalinda70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto pomyśleć o założeniu paneli słonecznych, bo produkcja takiej energii jest darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RYCHUkan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto o tym pomyśleć, bo taka energia jest bardzo dobra dla naszej planety, ale także dla nas. Najlepsza będzie chyba energia wiatrowa.
_________________
opakowania kaszerowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenur
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym zakresie niestety ale zupełnie nie mam pojęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że tak. Oszczędności mogą być całkiem spore, dlatego to takie dobre rozwiązanie! Na czym dokładnie polega fotowoltaika można zobaczyć tutaj http://www.tania-energia.com.pl/slonce-daje-prad-proste/ Genialna strona i proste informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie postawić na ekologiczne rozwiązania, to możecie zgłosić się do firmy respect energy. Oni dostarczają energię pochodzącą z odnawialnych źródeł na terenie całej Polski. Współpracują z wieloma firmami energetycznymi, nawet zagranicznymi. Ich warunki współpracy są naprawdę dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy