FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tłumacz potrzebny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie33
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 7:43 am    Temat postu: Tłumacz potrzebny Odpowiedz z cytatem

Kupuję właśnie mieszkanie i do niektórych dokumentów potrzebuję tłumacz hiszpański poznań macie może kogoś do polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jeśli o tłumaczenie dokumentów chodzi to trzeba powierzyć to profesjonalistom. Taka treść musi być przetłumaczona rzetelnie i bez błędów. Ja kiedyś sam chciałem zabrać się za takie zadanie. Znalazłem nawet na stronie https://www.smartmag.pl/ wiele pomocnych artykułów poradnikowych. Szybko się jednak okazało, że bez znajomości branżowych wyrazów i zwrotów ciężko sobie poradzić z przełożeniem tekstu. Wolałem nie ryzykować. Oddałem do biura tłumaczeń i to była najrozsądniejsza decyzja. Co się okazało, takie tłumaczenie jest w przystępnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zalecam odezwać się do http://www.arb-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-dokumentow-i-pism-urzedowych/ . Przetłumaczyli dla nas pisma urzędowe, z języka niemieckiego . Tutaj warto zaznaczyć, iż zadanie te zrealizowali niezwykle prędko i na czas. Czego chcieć więcej? Dla mnie to mistrzostwo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle, że warto poszukać jakiejś oferty w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również sprawdzić sobie to https://tlumaczenia.lodz.pl biuro tłumaczeń. Mają tam wiele ciekawych usług. Miedzy innymi zajmują się tłumaczeniami ustnymi. Można tam sobie poczytać w jakich sytuacjach się one sprawdzają. Pomyślcie o skorzystaniu z takich usług. Myślę, że warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebny jest pilnie tłumacz turecki polski , ale najlepiej taki sprawdzony. Znalazłam pewną ofertę na stronie, jednak jeszcze chciałam Was poprosić o to. Nie jestem pewna czy zgodzi się na tłumaczenie, więc wolę jeszcze mieć kogoś innego w rezerwie. Czeka mnie ważne spotkanie z zagranicznym klientem i muszę przygotować firmowe materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku poszukiwań dobrego biura tłumaczeń na pewno warto wziąć pod uwagę opinie klientów, ale również zakres cenowy. My w Krakowie szukaliśmy pomocy ze strony specjalistów, którzy zajmują się j. ukraińskim oraz rosyjskim. Tak trafiliśmy na Tlumaczlania.pl z którymi współpraca układa się do tej pory pomyślnie. Jeżeli chodzi o tłumaczenia kraków cennik to warto sprawdzić i przekonać się jak działają. Myślę, że się co do nich nie zawiedziecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję zakupu. Zawsze chciałam w takim miejscu zamieszkać. Co do tłumacza przysięgłego, to poszukaj tutaj http://www.tlumacze-warszawa.pl/tlumacz-przysiegly-niemiecki/ Z tego co mi wiadomo, to tłumaczą w każdym z europejskich języków. Są rzetelni, bardzo dokładni, co jest ogromną zaletą w tym zawodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie skorzystać z pomocy profesjonalnego tłumacza to zgłoście się do Tłumacz przysięgły Działdowo to profesjonalista z doświadczeniem, który przetłumaczy dla was każdy dokument. Na stronie macie więcej informacji. to sobie sprawdźcie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barrows.sylvia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 4
Skąd: Bieruń

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety znam tłumaczy tylko z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3573

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie ofertę na stronie https://tlumaczeniaexpress.pl/, tam znajdziesz kontakt do specjalistów, więc na pewno będziesz mógł uzgodnić warunki współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1109

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dość często korzystam z usług tłumacza i jestem zdania, że chyba najczęściej wybieraną usługą są tłumaczenia przysięgłe. Tym bardziej, że jeszcze całkiem niedawno czytałem na stronie https://shareinfo.pl/zlecenie-tlumaczen-przysieglych-o-czym-nalezy-pamietac/ że faktycznie są kwestie o których warto wiedzieć przy tłumaczeniu przysięgłym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy