FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupić od dewelopera czy z rynku wtórnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz możesz fajne mieszkania kupić na nowym osiedlu pod Warszawą. Widziałam, ze mają tam teraz wolne jeszcze mieszkania. Może popatrz na ich ofertę https://www.blekitnyjozefow.pl/ i może Ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej postawić na Warszawę? Na Pradze są teraz bardzo atrakcyjne mieszkania, zwłaszcza te https://www.stalowa27.pl/ zlokalizowane w nowoczesnej eleganckiej kamienicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aliza71
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się na plusami umowy deweloperskiej. Czy są z tego większe korzyści niż z umowy bezpośredniej? Niby wiem, że odpada mi część formalności, ale nie jestem pewien, czy się opłaca. Co myślicie?
_________________
umowa deweloperska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 11:23 am    Temat postu: Mieszkania od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Pośrednik plus oferta mieszkań w stanie deweloperskim - to dobre rozwiązanie.

https://www.verso.com.pl/pl/residential/mieszkania#1/5/0/1:4/1:17/:21_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam zamieszkac we Wroclawiu - przepiekne i urokliwe miasto zarowno za dnia jak i nocą. Warto jednak rowniez poradzic sie odpowiednich agentow nieruchomosciowych w kwestii wyboru mieszkania - w dobrej lokalizacji jak i malym kosztem. Ja moge polecic SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ - oni znaja to miasto od podszewki i z pewnoscia pomogą - ja polecam p. Leiman Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już wspominacie o zakupie nowego mieszkania i nawet widziałem, że kogoś w temacie interesowali jacyś dobrzy deweloperzy wrocław to moim zdaniem warto jest tutaj wspomnieć o firmie INKOM SA. Mają na prawdę bardzo ciekawe i warte uwagi realizacje, któe moim zdaniem powinny was zainteresować. Sprawdźcie sami, na prawdę warto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nowe mieszkanie, to tylko od dewelopera. Od siebie mogę polecić firmę noweskiereszewo.pl. Solidnie wykonane mieszkania, oddane w terminie! Zdecydowanie warto zajrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kowal022
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 70

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłabym mieszkanie od dewelopera, ponieważ wiemy, na co się decydujemy, widzimy jak budynek powstawał, kupujemy puste mieszkanie i wszystko aranżujemy tak, jak chcemy. W przypadku rynku wtórnego wszystko trzeba by było zmieniać. Poza tym deweloper http://www.mieszkania.inter-bud.pl/ ma tak świetną ofertę, że warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znalazłam rewelacyjną ofertę na osiedlu Bliżej gwiazd na mehoffera i kupiłam je w specjalnym systemie płatności. Z tego co wiem zostało jeszcze kilka mieszkań w tym systemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy mój własny dom. Planuję wybudować go od zera, aby spełniał wszystkie moje wymagania. Świetne gotowe projekty domów ma w ofercie pracownia MG Projekt: https://www.mgprojekt.com.pl/. Na dodatek dziś mają ostatni dzień promocji walentynkowej -20% rabatu na wszystkie projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest taka możliwość to oczywiście wybieram rynek pierwotny. z deweloperem ustalę co i jak, wiele rzeczy można przygotować jeszcze na etapie budowy lub wykończenia. Na rynku pierwotnym nie ma na to szans lub wzrastają nam kwoty inwestycji. Ja wolę kupić od dewelopera i wykończenie mieszkania również jemu zlecić. Pod Warszawą zamierzam zamieszkać i wybrałam inwestycje wiktoria osiedle, wysoki standard i zielone otoczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na nowe mieszkanie z rynku pierwotnego prosto od dewelopera Atal, nie było trudno znaleźć takie idealne bo akurat ten deweloper sporo buduje w stolicy i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na kupno mieszkania ze strony http://niemcewicza19.pl/ Osobiście uważam że to najlepsza opcja ponieważ sam wybrałem mieszkanie jakie chce. Na stronie oczywiście znajdziecie wszystkie niezbędne informacje jakie są potrzebne do zakupu mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferty najlepiej przejrzeć i z rynku wtórnego i pierwotnego, ale jak dla mnie lepiej pieniądze wydać na nowe mieszkanie niż sprzed kilkudziesięciu lat. Nowe budownictwo, nowoczesne rozwiązania itd. Ja planuję zakup mieszkania niedaleko Wrocławia , w Smolcu na osiedlu Przy Lesie gdyż tutaj w okolicy to zdecydowanie najlepsza oferta . Są to mieszkania w domkach dwurodzinnych, z ogródkiem i bezczynszowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mailm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście lepiej kupować od dewelopera, ale jest to inna cena. Musisz pochodzić z kwoty, którą chcesz wydać. Jeśli zakup mieszkań od dewelopera pasuje do Ciebie w cenie, to nie ma sensu rozważać inne opcje. Wystarczy ocenić rynek, proponuję zobaczyć wszystkie opcje od dewelopera w Twoim mieście https://korter.com.pl/ i wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada. Myślę, że życie w nowym domu będzie o wiele lepsze, ponieważ są one budowane zgodnie z nowymi standardami.

Ostatnio zmieniony przez mailm dnia Sob Kwi 18, 2020 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy