FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
na ściane
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się tapety winylowe do pokrywania ścian. Nie tylko bardzo ciekawie wyglądają i posiadają różnorodność wzorów, ale również są solidnie wykonane. Taka tapeta na pewno przez długie lata będzie świetnie wyglądała świetnie i na pewno ścianę pokrytą tapetą znacznie łatwiej wyczyścić niż pomalowaną farbą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Gosia15
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 9

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chcemy zrobić coś więcej niż tylko pomalować ścianę to rozwiązaniem jest tapeta zobaczcie http://www.studiotapet.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że dzisiaj jest wiele sposobów na to, żeby udekorować ścianę. Są nowoczesne tapety, jakieś oświetlenie, zegary, panele świetlne i wiele innych. Można przecież kilka rzeczy tak połączyć, żeby nie wyglądało to na przesyt, ale i tak uważam, że miejsce na tradycyjny obraz, czy plakat powinno znaleźć się w każdym domu. Duży wybór, np. obrazy rubensa, czy reprodukcje innych malarzy znajdziecie w Galerii LueLue. Za stosunkowo niewielką cenę można mieć piękny obraz albo fotografię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazy Rubensa to chyba jednak nie moja bajka. Bardzo chętnie natomiast postawiłabym na np. tego typu fototapety https://wallcolors.pl/145-fototapety-do-kuchni . Pięknie się prezentują i niewątpliwie ożywią każde wnętrze:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xjakubowski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A drogie takie tapety na ścianę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika115
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 15

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny sąbardzo różne od marketowych od 40 zł za rolkę po dobrych jakościowo i dobrych producentów po 300 zł
_________________
ekskluzywne tapety ścienne to po prostu Tapety materiałowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej dopasować konkretne rozwiązania pod kątem danego pomieszczenia. Na pewno warto sprawdzić możliwości, jakie stwarzają taśmy ledowe. W https://www.kingled.pl/blog/jak_wybrac_tasme_led/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc sami się o tym przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru wyjątkowych dodatków do swojej sypialni to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę świetne wskazówki przygotowane w artykule Obrazy do Sypialni Mam nadzieję, że znajdziecie wiele pomysłów i wnętrze wyjdzie tak jak sobie zaplanowaliście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 914

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych produktów do domu, to moim zdaniem, warto zwrócić uwagę na asortyment sklepu galeriawchmurach. Moim zdanie, mają naprawdę bardzo oryginalne propozycje. Najbardziej przypadły mi do gustu grafiki do biura które prezentują się naprawdę bardzo nietuzinkowo. Dajcie znać co o nich uważacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nickiname
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 43

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dekoracji ściany przyda się także sztuczny bluszcz lub girlanda. Fajnym pomysłem jest zawieszenie fotografii rodzinnych bądź ze znajomymi i udekorować je girlandą z ledami. Bardzo oryginalnie i pięknie to wygląda. Ja zawsze jak szukam dekoracji to zamawiam w hurtowni internetowej: https://www.bomm.pl/pl/kategorie/pnacza-i-girlandy/?page=1 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W bardzo prosty sposób można mieć modne ściany. Wystarczy kupić fototapetę. Możecie ją też zamówić w tej drukarni https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fototapety . Ich tapety mają dobrą jakość, bo wykorzystują druk lateksowy. Poza tym można je myć, bo nadruk jest trwały i się nie zniszczy. Możecie zaproponować własny wzór i po krótkim czasie cieszyć się stylowym pomieszczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, jaka tapeta pasuje do cegły? Szukam sklepu online z szerokim asortymentem tapet. Ważna jest dla mnie wysoka jakość materiału. Do tej pory wyszukałam sklep Pasion Tapety. Czy ktoś z was zamawiał u nich produkty i może podzielić się opinią? https://pasiontapety.pl/jaka-tapeta-pasuje-do-cegly/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 231

PostWysłany: Czw Maj 11, 2023 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie na stronę fototapety tappy.pl tam widziałam porady odnośnie wyboru tapet oraz rady jak je kleić. Jeśli robicie w swoim domu remont to koniecznie sprawdźcie na tego bloga. Polecam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sama rozglądam się teraz za tapetami i powiem wam, że propozycji jest całe mnóstwo. Na https://uwalls.pl/fototapety-do-lazienki znalazłam tapety 3d do łazienki w dobrej cenie, wzorów jest sporo i zastanawiam się nad tym, którą wybrać. Łazienkę mam sporą, więc wypełnienie ściany fototapetą o jakimś ciekawym wzorze znacznie podkreśli jej wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Maj 31, 2023 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podpowiedźcie mi [url=https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/jak-pomalować-zniszczoną-ścianę-krok-po-kroku]czym zakryć dziury w ścianie[/url] po obrazach? Mąż powiedział, że mam sobie sama radzić, skoro zachciało mi się tam je wieszać. Teraz mam totalną zamianę koncepcji i nie wiem własnie co z tymi dziurami, help!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy