FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gont na dach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 8:16 am    Temat postu: Gont na dach Odpowiedz z cytatem

Też jesteście w trakcie budowy swojego domu? Mi została jeszcze kwestia dobrego pokrycia dachowego. Myślę, czy gont byłby dobrą opcją. Nie jest on drogi. Tylko czy posłuży chociaż trochę. Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie wyboru pokrycia dachowego warto poznać zalety i wady wszystkich rozwiązań. Dla nas najlepszą opcją była dachówka ceramiczna Topas 11V i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania tym bardziej że mam 30 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej moge się z Tobą zgodzić, co ważne Braas w każdym sezonie organizuje kolejne promocje w tym m.in Jesienne Dachobranie które obejmuje praktycznie całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem dużo większym zwolennikiem dachówek ceramicznych które moim zdaniem są najlepszym rozwiązaniem wśród pokryć dachowych na lata. Jeżeli chcesz mieć swój piękny dom bez obaw o porastanie i zabrudzenia. Dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić propozycje min od topowe producenta Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zostało w prosty sposób opisane na stronie http://www.bedandbath.pl/klimatyzacja-na-poddaszu/ zaglądnij tam, jak czegoś szukasz o dachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o lekkie pokrycie dachowe to ze swojej strony śmiało mogę polecić wybór blachodachówki panelowej która moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszą opcją również ze względu na przystępną cenę oraz bardzo dobrą jakość wykonania wraz z zabezpieczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za wyborem dachu dwuspadowego który będzie dużą wygodą i jednocześnie najtrwalszym rozwiązaniem. Jeżeli będziesz na etapie doboru pokryć dachowych to sprawdźcie propozycje od Braas w zakresie dachówek ceramicznych i cementowych, a od niedawna również balchodachówek panelowych Decra i Quadro które sa świetna opcją w zakresie pokryć lekkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dach musi być oprócz tego, że trwały i dobrze wykończony pod względem wizualnym również odpowiednio izolowany. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci wybór odpowiedniego pokrycia dachowego, które będzie charakteryzowało się odpowiednimi właściwościami czyli dachówka od Braas zarówno wśród modeli ceramicznych i cementowych oraz ich izolacje na krokwiowe wraz z materiałami uszczelniającymi jak taśmy Wakaflex z wieloletnią gwarancją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to jak najbardziej fajna propozycja wśród pokryć dachowych. Jeżeli zależy nam na dobrej jakości to tutaj Braas wyróżnia się zdecydowanie największą ilością propozycji jeżeli chodzi o dachówki ceramiczne, cementowe oraz blachodachowki panelowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej by było po prostu zdecydować się na zakup gotowego projektu całego domu, łącznie z dachem, żeby nie mieć tego typu wątpliwości. A obecnie można trafić na różnego rodzaju promocje na projekty oferowane przez MGProjekt - https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić i zyskać pełen projekt domu, w którym niczego nie będzie brakowało i który będzie idealnie dopasowany do Waszych potrzeb i preferencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedażą gontów dachowych oraz innych materiałów do wykonywania dachów zajmuje się firma http://www.serwisdach.com.pl/ Jeżeli zależy wam na porządnych i niedrogich materiałach dachowych to polecam wam się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na Braas, ponieważ mają bardzo szeroki wybór modeli, kolorów oraz naprawdę dobre opinie od swoich klientów. Dachówka Turmalin w moim przypadku prezentuje się genialnie już od kilku ładnych lat i nie żałuję zakupu, tym bardziej że mam zapewnione aż 30 lat gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci wybór odpowiedniego pokrycia dachowego, które będzie charakteryzowało się odpowiednimi właściwościami czyli dachówka od Braas oraz ich izolacje na krokwiowe wraz z materiałami uszczelniającymi jak taśmy Wakaflex, ale również tworzone przez nich systemy hydroizolacyjne Icopal - Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Braas to najbardziej doceniany producent na rynku nie tylko ze względu na szerokość przygotowanej oferty ale również jakości wykonania, barwienia w masie i wykorzystanych zabezpieczeń. Warto odwiedzić stronę monier.pl i przejrzeć przygotowane przez nich możliwości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszKlen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej propozycja dachówki betonowej od Braas jest na miejscu. Przede wszystkim ze względu na świetną cenę, jakość i piękny design z możliwością doboru koloru i złapania fajnej promocji zimowej na takie modele jak Teviva, Celtycka, czy Bałtycka do końca stycznia 2021
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy