FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Weterynarz w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadeusz-rybicki-93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 83

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 6:58 am    Temat postu: Weterynarz w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

pytam o radę w wyborze weterynarza z krakowa. Mój pies Pimpuś ma problemy ze stawami i nadwagą a ponad to ma już swoje lata stąd moje pytanie. Poleci ktoś kogoś sprawdzonego z Krakowa bądź okolic? Zależy mi przede wszystkim na doskonałej jakości i efektywności

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę dobra jest weterynarz Michalina Wąsik. Ona przyjmuje na Zachodniej w gabinecie Zdrowie Pupila. Super babka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety specjalistów z danej dziedziny należy szukać w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Miałam problem ze swym psiakiem, który tracił wzrok. Okazało się, że to zaćma a Weterynarz Okulista Marcin Lew znajduje się w Olsztynie. Ma pacjentów z całej Polski jak i Niemiec. Po wykonaniu badań na nowoczesnym sprzęcie ustalany jest termin i godzina zabiegu. po dostarczeniu psiaka w ustalonym terminie po kilku godzinach odbiera się pupila, który może wracać do domu. Psiak po takim zabiegu odzyskał radość i chęć do zabaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do weterynarza pod Krakowem z moim owczarkiem. Wszystko na szczęście przebiega prawidłowo i jest zdrowy, dużo pomogła jemu po kontuzji dojść do siebie magnetoterapia. Dobrze, że dla zwierząt też można ją stosować, tylko inaczej się urządzenie trochę nazywa bo biomag vet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w Krakowie i okolicach, które rozglądają się za porządną kliniką weterynaryjną, polecam zapoznać się z ofertą http://drhau.pl/ Sam chodzę ze swoimi zwierzakami do nich i wiem że można im w pełni zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inne miasta a konkretnie o Toruń to ja doradzam wam sprawdzenie sobie kliniki weterynaryjnej Anivet https://weterynarz-torun.com.pl/ Od dawna z ich usług korzystamy i jesteśmy zadowoleni, dobrze trafiliśmy. Dobrze tam zajmują się naszymi zwierzakami i mają ceny nie z kosmosu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz też skorzystać z porady weterynaryjnej online. Na https://cowsierscipiszczy.pl/ można skonsultować się z weterynarzem na forum. Poza tym na portalu zamieszczone są artykuły na temat psich i kocich chorób. Warto się z nimi zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do innych miast to ja w Pile mogę wskazać lecznicę Matuszewscy na Lutyckiej. http://www.lecznica.pila.pl/ Bardzo dobra placówka, super weterynarze, profesjonalnie, solidnie i z dobrym podejściem do zwierzaków. Ja chodzę tam z moimi zwierzakami, bo wiem, ze będą tam pod najlepszą opieką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy