FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Podłoga drewniana w kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 10:54 pm    Temat postu: Podłoga drewniana w kuchni Odpowiedz z cytatem

Czy drewno w kuchni to dobry pomysł? Zwłaszcza połączony z kaflami tam, gdzie podłoga jest najbardziej narażona na wilgoć?
Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AgnieszkaGrzelaz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 10:45 am    Temat postu: podłoga w kuchni Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem za tym żeby łączyć dwie faktury, moim zdaniem jak ma byc deska to niech będzie tylko ona, ja na wiosnę wymianiam na deskę w całej kuchni z artcore, jeśli będzie dobrze zabezpieczona i będzie się o nią dbać to na pewno nic się jej nie stanie i wytrwa długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie płytek i drewnianej podłogi bardzo mi się podoba. Ale jak miałabym kłaść taką drewnianą podłogę to zgłosiłabym sie do tej firmy http://dlh.pl/ , bo wiem że kładą taką podłogę bardzo profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielkim zwolennikiem drewna w kuchni, zwłaszcza na podłodze. Osobiście chciałbym takie deski egzotyczne na całej podłodze http://www.parkietymarzen.com.pl/p/36/1425/-orzech-polnocno-amerykanski-kl-i-19x152x300-1800-mm-egzotyczne-lite-surowe-deski-podlogi.html. Piękne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaMarkiewicz1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 16

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 8:26 am    Temat postu: drewno Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem deska pasuje do każdego wnętrza nie zależnie czy jest to kuchnia czy łazienka czy salon, jeśli dobrze zabezpieczymy drewno to nie będzie z nim problemu. Możesz podpatrzeć deski w baltic wood, bo jets bardzo duży wybór, osobiście sama jeszcze nie mam deski u sibeie, ale przy przeprowadzce na swoje na pewno postawię na podłoge drewnianą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deska podłogowa to najlepszy wybór. Zwłaszcza jeśli postawimy na deskę najwyższej jakości. Ze swojej strony polecić mogę deski z drewna merbau od Maharajah Paqruet. Tutaj https://maharajahparquet.com/index.php/parkiet-dla-maharadzy/deski-podlogowe troch informacji o tych deskach. Sama nie mam takiej podłogi, ale widziałam ją "na żywo" i wiem jak cudownie się prezentuje. No a do tego jest bardzo trwała dzięki czemu będzie służyła przez lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 23

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tteż uważam, że drewno na podłodze sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i wnętrzu. Kwestia tylko odpowiedniego zabezpieczenia. Jeśli chodzi o lakierowanie podłóg Warszawa , sprawdź Klinikę Parkietu. Nam super doradzili lakiery ceramiczne, które są niezniszczalne chyba Smile U nas super zdają egzamin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my niestety na drewno nie moglismy sobie pozwolic wiec wybralismy wykładziny w Opolu. Maja mnostwo wzorow w katalogu dzieki czemu dobor nie byl trudny. A z efektu koncowego jestem mega zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za porządną podłogą, która szybko się nie zniszczy. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam zajrzeć na stronę http://profestparkiet.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś pasującego do waszych domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Najlepiej zainwestować w porządną podłogę drewnianą - posłuży wam przez wiele lat. Z tego co wiem firma DDD - Dobre Dla Domu ma w swojej ofercie piękne drewniane podłogi i panele. Może zapoznaj się z nią? My w całym domu mamy drewniane podłogi (poza łazienką) i są świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zdecydowałem się na drewnianą podłogę i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa mazowieckiego to zajrzyjcie na stronę https://www.tartak-domanice.pl/ Od nich zakupicie solidne i dobrze się prezentujące deski podłogowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wielką fanką drewnianych podłóg, moim zdaniem wyglądają one świetnie i pasują do każdego wnętrza. Sama taką podłogę mam w kuchni i nic się z nią nie dzieje. Najlepiej zainwestować w dobrej jakości podłogi. Ja takie podłogi zamówiłam u dystrybutora DDD https://www.ddd.com.pl/ . Podłoga objęta jest gwarancją, zapewniony był też transport i montaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie także o tym aby w odpowiedni sposób wykończyć podłogę. Zazwyczaj w tym celu wykorzystuje się listwy przypodłogowe. Jeśli chcecie, aby Wasze listwy prezentowały się nietuzinkowo to polecam rzucić okiem na stalowe listwy przypodłogowe dostępne tu: https://listwy.online/listwy-przypodlogowe-metalowe-cokolowe/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniana podłoga w kuchni? No nie bardzo jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi podobają się nieoczywiste rozwiązania i do kuchni wybrałaby tanie podłogi z drewna. Mi spodobała się oferta firmy Apex tanie podłogi drewniane. Ich siedzibę znajdziecie przy ul. Kłobuckiej 10, 02-699 Warszawa. Mają doświadczonych pracowników, którzy doradzą klientowi, jakie drewno wybrać, aby było odpowiednie. Prowadzą też szkolenia. Ofertę można zobaczyć tutaj https://podlogi-outlet.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy