FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dentysta dla dzieci
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulinabb
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 285

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 7:43 am    Temat postu: dentysta dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Stomatolog dziecięcy Kraków - polecicie jakieś miejsce? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o to chodzi to w Krakowie usługi stomatologiczne na wysokim poziomie będziecie mieć w Studio Skrzat http://www.studioskrzat.pl/ na Miłkowskiego. Mają mega fajne podejście do dzieciaków i całkiem fajne ceny. Moje córeczki nie boją się chodzić na wizyty a to wszystko właśnie dzięki fantastycznym stomatologom z tej placówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz stomatologa dla dziecka to spróbuj odwiedzić jedną z klinik https://protomdental.pl/ bo mają świetnych specjalistów oraz atrakcyjne ceny usług. Ponadto nowoczesny sprzęt i szeroki zakres usług gwarantują zdrowy uśmiech na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna czy typowo dla dzieci, ale na pewno dobry dentysta przyjmuje w tym gabinecie https://stomatologiacichon.pl/ . Mają bardzo sporo pozytywnych opinii i wydaje mi się, że warto jest umówić się do nich na wizytę kontrolną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziarusia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam w Starachowicach doktora Borowskiego ze "Stomatologia Borowski" Wink Jestem bardzo zadowolona z obslugi, korzystają tam z profesjonalnego nowoczesnego sprzetu. A moje zęby wyglądają idealnie, zdrowe, teraz chodzę tylko na kontrolne wizyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaj opinie w sieci i z pewnością znajdziesz najlepszego dentystę w Twoim mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w przypadku dzieciaków bardzo ważne jest to, byście dbali o ich zęby od samego początku.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy u dzieci mozna używac kompozytu tupy flow np. gc g aenial universal injectable https://meditrans.pl/oferta/kompozyty-2/g-aenial-universal-injectable/ ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: Podwilk

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy dla dzieciaków to taki dentysta który od razu powie doradzi jak myć zęby i jak dokładniej je czyścic, ja cos o tym wiem, bo jak moj synek skończył 3 latka, to już zęby zaczynały mu się psuć, na szcescie chodziliśmy do takiego dentysty, któy polecił pastę feelo kids z fluorkiem sodu http://www.shop-dent.pl/pl/products/feelo-kids-raspberryland-malinowa-pasta-do-zebow-dla-dzieci-od-3-lat-z-fluorem-50-ml-4639.html ta pasta ma naturalny skład i jest w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daryl.heidenreich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza wizyta malucha powinna odbyć się, kiedy skończy pół roku, ponieważ wtedy kontroluje się czy proces ząbkowania się rozpoczął i czy jest prawidłowy.
_________________
Stomatologia dziecięca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to stomatologia dziecieca jest w klinice Dental Pro w Gdyni Pogórze. Podobno warto się tam wybrać z dzieckiem, ponieważ gabinety są specjalnie przystosowane dla maluchów. Personel medyczny też jest specjalnie wykształcony w kierunku leczenia małych pacjentów. Zastanawiam się, czy z córcią się do nich wybrać, bo już ma skończone 3 lata. Podobno to czas najwyższy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebcio77 napisał:
Najważniejszy dla dzieciaków to taki dentysta który od razu powie doradzi jak myć zęby i jak dokładniej je czyścic, ja cos o tym wiem, bo jak moj synek skończył 3 latka, to już zęby zaczynały mu się psuć, na szcescie chodziliśmy do takiego dentysty, któy polecił pastę feelo kids z fluorkiem sodu http://www.shop-dent.pl/pl/products/feelo-kids-raspberryland-malinowa-pasta-do-zebow-dla-dzieci-od-3-lat-z-fluorem-50-ml-4639.html ta pasta ma naturalny skład i jest w dobrej cenie


Faktycznie, znam tę pastę, dzieciaki bardzo lubią ją używać Smile Myślę, że tutaj chodzi głównie o jej przyjemny smak świeżych malin, który dobrze kojarzy się maluchom. Jeśli Wasze dzieciaczki nie chcą szczotkować zębów, to śmiało możecie zakupić im właśnie pasty Fello Kids Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam świetnego stomatologa dla dzieci w Warszawie http://www.stomatologiacodziennie.pl/pedodoncja/ w którym dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dentystycznych można zabezpieczyć zęby naszych dzieci przed próchnicą a także wyleczyć powstałe już problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eric.becker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dentysta dla dzieci powinien mieć dobre podejście, które nie będzie stresować najmłodszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dbanie o zdrowie jamy ustnej jest niezwykle istotne, dlatego warto zwrócić uwagę na skuteczne metody profilaktyki. Przeglądając stronę https://dental4you.pl/uslugi/implanty-zebow/ można znaleźć informacje dotyczące implantów zębowych. Macie może jakieś doświadczenia lub przemyślenia na temat tych rozwiązań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy