FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie konto bankowe wybrać ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 3:39 pm    Temat postu: Jakie konto bankowe wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Jestem obecnie klientem mbanku. Posiadam tam rachunek osobisty i firmowy. Chciałbym zmienić bank bo czuje, że mbank nic mi nie daje. Oprocentowanie na rachunkach jest bliskie zeru. Możecie polecić inny bank który jest darmowy w prowadzeniu i ma sensowne oprocentowanie na rachunkach? Zastanawiam się nad kontem PKO BP za o zł myślicie że warto ? ewentualnie ING . Czytałem na temat kont i tego w jakim banku założyć konto i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta, jaki jeszcze bank polecacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to w sposób racjonalny podejść do tematów związanych z bankowością.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aidan35
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba kierować się własnymi potrzebami, tym czego wymagamy od danego konta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należałoby też zastanowić się nad tym, jak wygląda zakładanie konta w przypadku obcokrajowców. Tutaj można o tym poczytać: https://finansowaparabola.pl/jak-zalozyc-konto-dla-obcokrajowca-w-polsce-wyjasniamy-krok-po-kroku.html. Zostało wyjaśnione po koli, co i jak powinno się robić i jakie są możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałam konta osobistego dla siebie i trafiłam na https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360-student Muszę przyznać, że oferta jest bardzo atrakcyjna i zastanawiam sie nad skorzystaniem z niej. Ktoś z was ma konto w banku Millennium?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuję zmienić konto, więc jestem z tematem w miarę na bieżąco Wink Na mnie wrażenie zrobiła oferta banku Millenium, a w szczególności ich konto osobiste 360. W https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360 możecie poczytać więcej na temat szczegółów jego prowadzenia, bo to może się u Was sprawdzić idealnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrego banku w którym będziecie mogli otworzyć konto osobiste, bądź firmowe i jednocześnie szukacie profesjonalnego wsparcia w przypadku uzyskania dobrych warunków kredytowych to polecam zwrócić uwagę na Nest Bank https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty z których oferty korzystam już od kilku ładnych lat. Świetna obsługa, zawsze szybkie rozpatrzenie wniosków i do tego po prostu wygodna bankowość na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bridget.conroy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest sprawdzić rankingi w internecie, to znacznie ułatwia wybór odpowiedniego banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przed wyborem konta bankowego warto zwrócić również uwagę na różnego rodzaju promocje bankowe i premie. Niektóre banki za założenie konta dają na przykład premię za zakupy. Warto o tym poczytać, na przykład tutaj https://cafeteria.pl/konto-w-banku-i-premia-na-zakupy-czyli-najpopularniejsze-promocje-bankowe. Niektóre promocje są naprawdę atrakcyjne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konto w banku to teraz coś, bez czego trudno się obejść, ale na szczęście dobrych ofert jest dużo. Inną sprawą jest to, ze ludzie często nie interesują się tym, jak wygląda obsługa takiego konta i co zrobić np. w sytuacji, gdy konto zostanie zablokowane. Na szczęście w sieci dostępne są porady na ten temat https://alces.pl/jak-odblokowac-konto-bankowe-internetowe , warto przeczytać, nigdy nie wiadomo, kiedy może się nam przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć również jakie tak naprawdę konto jest nam potrzebne oraz po co. W każdym razie zachęcam do zapoznana się z materiałem https://www.thompsonstein.com/zagraniczny-rachunek-bankowy/osobisty-zagraniczny-rachunek-bankowy/osobisty-rachunek-bankowy-na-litwie/ gdyż to w nim opisano jak zakłada się osobisty rachunek bankowy na Litwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie podłączę się pod temat. Szukam właśnie dobrego banku, z którym mogłabym założyć konto. Zainteresowały mnie przelewy swift Wiecie na czym dokładnie to polega ? Dzięki systemowi SWIFT możliwe jest dokonywanie transakcji między bankami, instytucjami giełdowymi, funduszami inwestycyjnymi, ale także zwykłymi przedsiębiorstwami i konsumentami międzynarodowo. Myślę, że to przydatna opcja.
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3686

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyszukaniu oferty konta firmowego która w pełni sprawdzi się w Waszym przypadku polecam skorzystać z informacji znajdujących się na https://polakoszczedza.pl/ranking-najlepsze-konta-firmowe/. Zawiera ona ranking najkorzystniejszych ofert wraz z ważnymi informacjami jakie przydadzą Ci się przy podjęciu decyzji o wyborze właściwego dla siebie. Osobiście uwielbiam korzystać z informacji na niej zawartych ponieważ są one nie tylko rzetelne ale także pozwalają mi zaoszczędzić sporo czasu. Dodatkowo zawsze w przypadku wątpliwości możecie zadać pytanie w komentarzu i uzyskać na nie szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy