FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
monitoring

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda121
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 10:40 am    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

Cześć. Co myślicie o założeniu monitoringu w firmie? Byłam ostatnio na konsultacji w pewnej firmie specjalistycznej i dowiedziałam się czym jest monitoring ahd oraz kamery cvi. A czy ktoś z was słyszał czym jest kamera ip?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Denis00
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast ze swojego doświadczenia mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na propozycje z oferty JBPartner jak model KZ5, który możecie znaleźć tutaj https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/577-kz5-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-obrotowa.html Przede wszystkim zapewniają wysoką jakość obrazu HD, do tego ma wbudowane diody podczerwieni dla zachowania lepszej widoczności w całkowitej ciemności i nie ma problemów z wytrzymałością obudowy bo zabezpieczona jest na poziomie IP66. Dlatego jak znajdziesz trochę wolnego czasu to koniecznie sprawdź i trzymam kciuki, aby udało się dobrze zabezpieczyć dom przed próbami włamań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamery HDMI
Najlepiej popytać u źródła, powiem Ci, że jak my montowaliśmy kamery to kupowaliśmy cały osprzęt w firmie takiej lokalnej i nie narzekam. Zawsze serwis ok, wszystko podłączone kablami hdmi, co też dla mnie było nowością,bo ja jeszcze na "czinczach" się wychowałam Smile https://freeisoft.pl/artykul/jak-podlaczyc-telewizor-do-laptopa tutaj możesz się dowiedzieć, jakie kable są najlepsze czy co wpływa na jakość obrazu. Jestem laikiem ale w przypadku przesyłania obrazu z kamery monitoringu to będzie miało znaczenie. Masz też opcje podglądania obrazu na TV z laptopa, jeśli on jest odbiornikiem głównym. W każdym razie opcji masa. Poszukaj bliskiej firmy w okolicy, tak najlepiej bo kontakt jest na bieżąco w razie jakiejś awarii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment jednak najlepiej sprawdza się jednak monitoring bezprzewodowy i w tym kierunku był poszedł na twoim miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwisozk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring to dobry system zabezpieczeń, potrzebny zwłaszcza wtedy, kiedy dom stoi pusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring może być dobrym rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że będzie on odpowiedniej jakości, inaczej to zwykły straszak i pic na wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nshanahan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monitoring podnosi poziom bezpieczeństwa i ochrony posesji oraz domowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka sprawdzonej monitoringu, to tylko kamery zewnętrzne Imou https://www.imoulife.com/pl/product/detail/NewBullet Sprawdzają się one bardzo dobrze w celu zabezpieczenia, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyhys
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 28

PostWysłany: Sob Mar 07, 2020 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że prócz monitoringu można również rozważyć zakup sejfu dla większego bezpieczeństwa - tutaj dość spory wybór mają: https://sejfexpert.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwestować w dobrej jakości monitoring, a nie typu "nagrywam cegłą i nic nie widać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości monitoringu dla domu to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Orllo https://orllo.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć dobrej jakości kamery IP, jak i te analogowe. Dobre ceny, pełne zestawy i profesjonalne wsparcie ze strony obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy