FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkoła publiczna, czy też prywatna?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 1:52 pm    Temat postu: Szkoła publiczna, czy też prywatna? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad wyborem szkoły dla mojego dziecka. Przeprowadzamy się do Warszawy, mąż znalazł tam pracę. Wiadomo, że jest to duża dla nas zmiana, ale mam nadzieje, że zmiana na lepsze. Muszę wybrać szkołę dla dziecka. Widziałam bardzo dobre opinie o szkole podstawowej Te Vizja. Placówka na okopowej jest też w bardzo dobrej lokalizacji. Możecie coś więcej powiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka razy przejeżdżałam obok tego obiektu, tak to trzeba nazwać, bo można tu już zacząć od przedszkola, kończąc na studiach. Budynek bardzo okazale się prezentuje, ze sporym zapleczem. Myślę, że to dobry wybór. Ja jakbym teraz miała wybrać miejsce gdzie posłać dzieci do szkoły to na pewno tam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garfield70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkole publicznej nie jest przecież źle, wszystko zależy od nastawienia nauczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafalnowa955
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałbym szkołę prywatną. Tam jest mniej dzieci, uczniowie mają lepszy dostęp do nauczyciela i spokojniejszy tryb nauki.
_________________
https://sklep.fore.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest różnica między publiczną szkołą, a prywatną? Od tego należałoby zacząć tą dyskusje. Może są tu i jakieś stereotypy, jednak ja bym się nimi nie kierowała. W prywatnych szkołach, przedszkolach podejrzewam, że można liczyć na o wiele lepsze podejście nauczycieli, także i dużo więcej możliwości dla waszych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Publiczna ale z wysokim poziomem zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie prywatne szkoły, szczególnie jeżeli chodzi o podstawówkę. Warto na początku postawić już na większe możliwości, tak na pewno wasze dzieci więcej się nauczą, a także i dostaną możliwość poznania i rozwijania swojej pasji. Te Vizja Okopowa to na pewno bardzo dobry pomysł. Przekonajcie się sami, a na późniejszych etapach zdecydujecie czy dalej chcecie stawiać na prywatne placówki, czy też na państwowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bierendaa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 27

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka chodzi już rok do Te Vizji, placówka na okopowej zrobiła na nas wszystkich ogromne wrażenie. Fajne jest to, że zajęcia są przeprowadzane w mniejszych grupach, nie są to 30-sto osobowe klasy, więc na pewno dzieci dużo więcej będą w stanie wynieść z lekcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, do jakiej szkoły w końcu poślesz dziecko, na pewno warto je dodatkowo zapisać na jakiś kurs językowy w szkole językowej. Może być to na przykład kurs francuskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski widziałam, że takie kursy oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua. Polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoła publiczna to najlepsze rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2020 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślisz? Ja z kolei mam inne zdanie. Kilka koleżanek wysłało dzieci do publicznej, kilka z kolei do prywatnej, w tym ja właśnie do Te Vizji. Bardzo podoba mi się to, że nie muszę już w ogóle myśleć o dodatkowych zajęciach, korepetycjach. Szkoła ma bardzo bogatą ofertę zajęć, kół dodatkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monimm82
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 44

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widziałam to jest tu przedszkole, szkoła podstawowa, także liceum. Według mnie opcja bardzo wygodna zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Prywatne szkoły też znacznie więcej mogą zaoferować więc w sumie nad czym się tu zastanawiać? Jeżeli macie blisko do Te Vizji, dobre połączenie komunikacyjne, to wybierzcie tą szkołę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmiliaF
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 47

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakieś swoje doświadczenia, na pewno sporo zależy od nauczycieli, tego jak prowadzą lekcje i czy po prosu pracują z pasją, czy tak tylko żeby zrobić swoje. Ja szukałam właśnie szkoły po nauczycielach, zależało mi też na angielskim. Fajnie jak dziecko ma szanse na dużo języków obcych w szkole podstawowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easton.streich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie wybiorę szkoły prywatnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też jaka prywatna. Nie wiem czy tak można wrzucić wszystkie prywatne i wszystkie publiczne do jednego worka. Podejdźcie do tematu indywidualnie, poczytajcie coś więcej o danej szkole, o nauczycielach którzy tam pracująSmile Ja postawiłam na Te Vizje Okopowa. Super miejsce, na pewno będziecie wy i wasze dzieci zadowoleni z tego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy