FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pościel dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 7:10 am    Temat postu: Pościel dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Czy według Was beżowa pościel niemowlęca z ochraniaczem jest dobrym pomysłem na prezent dla kuzynki, która jest w ciąży ? Tutaj zobaczcie pościel https://bello24.pl/posciele-klasyczne/981-bezowa-posciel-niemowleca-z-kokardami-i-ochraniaczem.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rogahn.tiffany
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dziecka najlepszym wyborem będzie wełniana kołdra, która nie gromadzi potu ani kurzu. Dodatkowo, potrafi ona zatrzymywać wszelkie zabrudzenia na powierzchni.
_________________
kołdry wełniane producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie pościel czy wyposażenie wyprawki jest najlepszym prezentem dla kobiety w ciąży. Taki prezent jest praktyczny. A pościel dla noworodka zawsze się przyda. Na stronie sklepu ewox.pl możesz kupić zarówno pościel, jak i kocyki do wózka czy kokony uszyte z tej samej tkaniny co tworzy komplet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Komorniki

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem na prezent jest oczywiście pościel i ochraniacz. jest to potrzebna i niezbedna rzecz dla maluszka. Niemniej ważnym elementem jest kokon niemowlęcy.Nadrzędna funkcją kokonu sprowadza się do ochrony malca przed wypadnięciem, na przykład wtedy, gdy zdarzy mu się spać w jednym łóżku z rodzicami. Wysokie brzegi są gwarantem, że dziecko nie wydostanie się poza swoją przestrzeń, do tego ograniczają ryzyko przypadkowego przygniecenia przez mamę lub tatę. Pewnie kojarzysz obrazek malca ze wszystkich stron obłożonego poduszkami? Mając kokon niemowlęcy, możesz odłożyć poduszki tam, gdzie ich miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luksusowysen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się bardzo podobała opcja z kołdrą, która ma wypełnienie zarówno wełniane jak i takie zrobione z wiórek z sosny kołdra wełniana Hefel Wellness 155x200 - super całoroczna opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bellobello
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam pościel z baldachimem do łóżeczka dla dziecka mojej przyjaciółki.
Bardzo się jej podobało także uważam, że trafiłam w 10! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takiej pościeli warto zamówić specjalistyczny pokrowiec z tworzyw sztucznych. My z tej okazji zdecydowaliśmy się odezwać do Rola Opakowania https://rolaopakowania.pl/oferta/ , zajmujących się wytwarzaniem takich dodatków. Efekt końcowy okazał się faktycznie zachwycać, polecam i Wam skupić się na tym dodatku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Sro Sty 12, 2022 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich rzeczy, polecam kupić naturalne prześcieradełka. Można je znaleźć np. tu: https://babyly.pl/kategoria/przescieradla/ - dziecko lepiej śpi na takiej wyściółce Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aborcjaslowacka
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 31

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam zdania, czekam na resztę komentarzy Smile

Aborcja Słowacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata1985
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 9:20 am    Temat postu: Pościel dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

Ja już mam nastolatka i szczerze polecam fajną pościel dla nastolatków. Jest wiele wzorów dla każdego , modne wzory takie jak Nasa czy pościel z motywami muzyki taki jak słuchawki itp. Trafiłam na tą stronę ponieważ miałam spory problem z znalezieniem pościeli dla mojego syna , który jak chyba każdy nastolatek jest wybredny i ciężko za nim nadążyć. Syn z pościeli zadowolony po krótkim czasie dokupiłam jeszcze inna pościel tym razem dla córki. Jeśli chodzi o jakość to też nie mam żadnych zarzutów , pościel jak pościel , ważne że 100% bawełna i nie farbuje Smile.

Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu planuje wymiane pościeli w całym domu. Zastanawiam się nad zakupem kilku kompletów, w szczególności dla dzieci. Teraz można trafić na wiele fajnych promocji. Widziałam, ze pościel w misie 160x200 jasnobrązowa bardzo ładnie się prezentuje i chyba faktycznie się na nią zdecyduję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na kokony dla noworodka? Według mnie to świetna opcja, szczególnie jeśli kompletujecie wyprawkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodriguez.benton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Puck

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że znalazłam ten wątek ponieważ chciałabym zapytać, czy poduszka balon dla dziecka to fajny pomysł na prezent z okazji Chrztu? W sieci znalazłam takie poduszki z miękkiej tkaniny https://malomikids.eu/pl/62-poduszki-balony. Co sądzicie? Jakie materiały wybieracie dla swoich dzieci? Zastanawiam sie nad wybraniem dodatkowego prześcieradła i poduszek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Maj 04, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pościel do domu to uważam, że musi być dobrej jakości to też polecam sprawdzić ofertę sklepu Miluli znaleźć można spory wybór pościeli w przyzwoitych cenach. Myśle, że warto zapoznać sie z ich ofertą jeśli chcecie kupić coś naprawdę dobrej jakości i do długiego użytku. Pozdrawiam i dajcie znać jak tam się zakupy udały Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy