FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sprzęt do kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waylon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 123

PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 1:14 pm    Temat postu: sprzęt do kuchni Odpowiedz z cytatem

Jaki sprzęt kuchenny polecacie na prezent dla kogoś kto dopiero urządza się w kuchni? Najpierw na myśl przyszły mi podstawy, takie jak garnki patelnie itp, ale może osoba obdarowana woli sama wybrać taki sprzęt? Macie jakieś pomysły? Póki co rozglądam się tutaj
https://naczynia.olkusz.pl/brytfanny
https://www.olx.pl/dom-ogrod/wyposazenie-wnetrz/akcesoria-kuchenne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1440

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, że garnków czy patelni nigdy za wiele - tym bardziej dla osoby, która faktycznie lubi i dużo gotuje. Ja testowałam już sprzęty różnych marek, niektóre sama kupiłam, inne dostałam w prezencie jako prezent ślubny czy na parapetówkę. Jednak jeśli mam być szczera, to najlepiej sprawdzają się u mnie garnki i patelenie z Valdinoxa https://www.valdinox.pl/?gclid=CjwKCAjwxOvsBRAjEiwAuY7L8qvcrhryVrvvLw8MzS14N6VzG03sP2QBU28oPhCRsa1ZYlWvmwllvRoCwDQQAvD_BwE Ich jakość jest super, jedzenie się nie przypala itd. Polecam Ci sprawdzić tę ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli urządzasz właśnie kuchnie, to zajrzyj na tego bloga! Mają ciekawe wpisy które pomogą Ci w aranżacji wnętrz - nie tylko kuchni Very Happy
https://blog.mirjan24.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o wyposażeniu kuchni mowa, moim zdaniem nie może zabraknąć w niej takich elementów, jak dobrej klasy patelnia. Niewątpliwie na takie miano zasługują produkty WOLL, dostepne na https://www.patelnie-tytanowe.pl/ . Są one wykonane z największą dbałością o szczegóły, a co więcej, otrzymujemy na nie aż 25 lat gwarancji i nadają się do różnego typu kuchenek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deion.hettinger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zaopatrzyć się w zmywarkę, która oszczędza dużo wody, ale też czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina.dubiel95
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikser albo toster, ewentualnie urządzenie do grillowania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie do kuchnie w domu i do małej gastronomii możesz zamówić online ze sklepu https://tadar.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkaaa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 14

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajną opcją może tez być dzbanek filtrujący do wody. Sama od jakiegoś czasu używam takiego z aquaphor i jestem z niego bardzo zadowolona. Pojemny, poręczny, zdecydowanie poprawia smak wody i dokładnie ją oczyszcza. Na pewno fajnie wpasuje się w nowoczesną kuchnięWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie popsuł mi sie piekarnik i stąd też przyszedł czas na nowy. Zakupiłam piekarnik do zabudowy, gazowy SPG-67 z Solgaz. Postawiłam na wysoką polską jakość jak również nowoczesny wygląd i funkcjonalność, która ułatwia mi pieczenie. W końcu mam w piekarniku termoobieg, który dba o równomierny rozkład temperatury w jego wnętrzu jak i rożen obrotowy, z którego kurczaki wychodzą z chrupiącą skórką i są przepyszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2020 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatni kupiliśmy toster i opiekacz firmy Breville. Fajne urządzenia z AGD, mogę polecić, solidnie są wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola156247
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 64

PostWysłany: Pon Gru 07, 2020 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, wiecie jaka patelnia do zmywarki sprawdzi się najlepiej? Chodzi mi o to, jakiego rodzaju patelnie nie niszczą się w zmywarce? Słyszałam o patelniach tytanowych lub szklanych. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tpouros
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o używaniu zmywarki w kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Wto Gru 08, 2020 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
W ostatnim czasie popsuł mi sie piekarnik i stąd też przyszedł czas na nowy. Zakupiłam piekarnik do zabudowy, gazowy SPG-67 z Solgaz. Postawiłam na wysoką polską jakość jak również nowoczesny wygląd i funkcjonalność, która ułatwia mi pieczenie. W końcu mam w piekarniku termoobieg, który dba o równomierny rozkład temperatury w jego wnętrzu jak i rożen obrotowy, z którego kurczaki wychodzą z chrupiącą skórką i są przepyszne.


Ja postawiłam na SP70 Duo. To co prawda elektryczny piekarnik Solgazu ale z funkcją podziału komory na dwie niezależne przestrzenie. Można jednocześnie piec dwie potrawy. To całkiem fajne rozwiązanie, które się bardzo sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sob Mar 13, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zdecydowaliście się może na wybór dobrego robota kuchennego? Jeżeli jeszcze nie, to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://sauber.pl/Wielofunkcyjny-robot-kuchenny-Sauber-TH8-p110 gdzie będziecie mogli liczyć na duży wybór i profesjonalne podejście do klienta, która posiada aż 24 funkcji, aplikację mobilną z przepisami, ale też jest na niezłej promocji. Warto sprawdzić, żeby móc sprawnie przygotowywać posiłki, soki, czy też wypieki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3282

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 5:11 pm    Temat postu: toster Odpowiedz z cytatem

Niedawno właśnie kupiłam nowy Toster ARIETE 149/01 Moderna . Tosty robi rewelacyjne i co ważne jest łatwy w myciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy