FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wentylacja mechaniczna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yerba
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 13

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 6:43 pm    Temat postu: Wentylacja mechaniczna Odpowiedz z cytatem

Chciałem się Was zapytać, czy ktoś ma w swoim domu założoną wentylację mechaniczną? Jestem w trakcie montażu takiego systemu wraz z rekuperatorem dla większej oszczędności cieplnej i po prostu jestem ciekaw opinii osób, które już taki system mają. Aktualnie jestem na etapie pomiarów. Był już doradca z Eco Comfortu, wszystko zobaczył i wstępnie dogadaliśmy się, którędy puścić kanały wentylacyjne. Generalnie nie będzie z tym dużo roboty, bo jak to określił pan Adam, mój dom jakby został zaprojektowany pod wentylację. Jutro powinien być gotowy projekt do zaakceptowania, a później to już montaż. Już nie mogę się doczekać, jak wszystko będzie gotowe. To jak, macie jakieś spostrzeżenia dla nowego użytkownika wentylacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kowalr342
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wentylację mechaniczną firmy http://www.acklimatyzacja.pl/wentylacja.html i jestem zadowolony, wszystko działa jak powinno i na dodatek energooszczędnie. Jak dla mnie, same plusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie kupię części wentylacyjne w dobrych cenach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pomyślał bym poważnie o wentylacji mechanicznej, oferuje ją firma Bartosz Wentylacje. Kluczem do dobrze działającej wentylacji rekuperacyjnej jest centrala wentylacyjna, dobrze dobrana centrala wentylacyjna. Warto pocztrać co oferują takie urządzenia link, funkcjonalność rekuperacji wybiega zdecydowanie dalej niż tylko wentylacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pon Gru 05, 2022 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli przede wszystkim chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat tego jaki rodzaj wentylacji wybrać i jednocześnie jaki ma ona wpływ na koszt ogrzewania domu to polecam zajrzeć bezpośrednio tutaj - https://remont.biz.pl/budowa/jak-rodzaj-wentylacji-wplywa-na-koszt-ogrzewania-domu-lub-mieszkania/ gdzie dowiecie się więcej i też dobierzecie ją idealnie pod konkretne potrzeby domu i oczywiście budżet jakim dysponujecie. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Sob Gru 31, 2022 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w stu procentach, że sprawdzona wentylacja jest bardzo istotna, dlatego polecam wejść na stronę firmy https://klimatim.pl/ oni zajmują się montażem zarówno klimatyzacji jak i profesjonalnych wentylacji, dlatego serdecznie zachęcam do zapoznania się z ich szczegółową ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wentylację to warto zajrzeć na https://sklep-wentylacje.pl/ można znaleźć tam wiele kategorii jeżeli chodzi o temat wentylacji, ponadto myślę, że odpowiednio doradzą i pomogą dobrać materiały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy