FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak kupować mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PolishEin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz dobrze je obejrzeć i nie dać sie naciąć na umoiwe :!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam. Pamiętajcie, że zakup mieszkania to bardzo poważna decyzja, w związku z czym musicie być bardzo ostrożni.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę bo uwielbiam Wrocław, jeśli zalezy Ci na atrakcyjnym mieszkaniu to rozglądaj się na osiedlach Atala, buduje ich w tym mieście kilka, najładniejsze moim zdaniem jest na Różance
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej postawić na domy całoroczne z bali lub ogólnie na budowe wlasnego domu? Mi sie wydaje, ze tak bo po pierwsze komfort mieszkania jest znacznie wiekszy a po drugie calkowita prywatnosc, ktorej oczywiscie brakuje we wspolnotach mieszkaniowych. Ja bym budowal dom zamiast kupował mieszkanie, a Wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobały się nam mieszkania od tego dewelopera http://www.mieszkania.inter-bud.pl/mieszkania-na-sprzedaz-panorama-kliny i zastanawiamy się właśnie, czy będzie to idealna opcja dla nas, aby zamieszkać w takim miejscu. Moim zdaniem byłoby naprawdę super, ponieważ ten deweloper ma fajne oferty, piękne mieszkania i dba o okolicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto inwestycję kupna mieszkania porządnie przemyśleć. Istotna jest przecież lokalizacja, metraż, analiza naszych potrzeb. Rynek mieszkaniowy w Polsce stale ewoluuje, możesz też poczytać takie raporty: https://www.reas.pl/publikacje , jak wygląda sytuacja na rynku pierwotnym, ile mieszkań się buduje, jaki jest popyt na nie etc. Dla mnie to solidna porcja wiedzy, która przyda się pewnie i Tobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób zaczyna też szukać nieco bardziej luksusowych apartamentów i np jeśli chodzi o Warszawę to polecam zajrzeć na stronę https://www.fenixgroup.pl/. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz niezwykłego osiedla z pięknymi komfortowymi mieszkaniami to zajrzyj na osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera, to wyjątkowe miejsce zaprojektowane bardzo ciekawie i z myślą o przyszłych mieszkańcach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny, dobrze jest zacząć od firmy, która spełni określone wymagania. Stąd też polecam https://www.victoriadom.pl/ którzy w tym temacie mają ogromne doświadczenie, a także wiedzę przydatną w poszukiwaniu mieszkania na najlepszym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że najlepszym pomysłem będzie zakup mieszkania u dewelopera. Sam zakupiłem takie dla córki w Nowe Skiereszewo w Gnieźnie. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie noweskiereszewo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edomnier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 19, 2020 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam mieszkania od dewelopera. Wolę mieszkania z rynku pierwotnego, bo mogę wprowadzić jeszcze drobne zmiany.
_________________
edom-nieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emery.ryan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przede wszystkim dokładnie sprawdzić wszystkie oferty na rynku nieruchomości, które nas interesują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie zapominajmy o samym odbiorze mieszkania, bo przy tym też bywają cyrki. Jak deweloper wybudował bubel, to na miejscu się okazuje, że jest tysiąc poprawek do zrobienia. Dlatego najlepiej odbierac mieszkania z jakąś firmą, która się w tym specjalizuje np. https://odbieramymieszkanie.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boss
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 17

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 9:23 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Ja polecam dewelopera https://kasinskiinvestment.pl/oferta-mieszkaniowa sam kupowałem od nich mieszkanie na Klonowej - wysoki standard wykończenia, korzystają tylko z dobrej jakości materiałów. Mieszkanie przy odbiorze bez zastrzeżeń. Świetna okolica, sąsiadów za ścianą nie słychać, dobrze wyciszone pomieszczenia. Mija już kolejny rok i żadnych ukrytych wad i problemów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że jak kupować mieszkanie to takie https://www.stalowa27.pl/ jak w tej kamienicy. Bo to jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, w modnej ostatnio części miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy