FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy satysfakcjonują Cię Twoje zarobki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie satysfakcjonuje was to ile zarabiacie zawsze możecie przecież zmienić pracę. Na przykład w takich agencjach https://www.staffpartners.pl/81,right-staff-specjalizacja-rekrutacyjna.html ofert jest bardzo dużo i na pewno każdy znalazł by coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest źle, ale jeśli jest możliwość dorobienia, to ja zawsze jestem chętna. Od jakiegoś czasu działam poprzez https://influe.me/?utm_source=Fora&utm_campaign=ForaInternetowe , a pieniążki wpadają za promowanie produktów. Mi to odpowiada bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie satysfakcjonowały. W dodatku mieszkałem w takim miejscu, w którym było ciężko o lepszą pracę. Zdecydowałem się więc na wyjazd za granicę. Skontaktowałem się z agencją pracy www.beetsma.pl, która specjalizuje się w znajdowaniu pracy na terenie Holandii. Jeżeli też jesteście zainteresowani pracą za granicą to się z nimi skontaktujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swoich zarobków zadowolony nie jestem, w związku z czym zastanawiam się nad jej zmianą. Natknąłem się ostatnio na ciekawy artykuł: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracodawcow/1622/opinia-o-pracowniku-co-powinna-zawierac w którym szczegółowo opisano, jak powinna wyglądać opinia o pracowniku (muszę poprosić swojego obecnego pracodawcę o to, aby mi ją przygotował).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
biglowata
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tę chwilę też nie jestem zadowolona. Zawsze mogłoby być więcej. Im więcej zarabiamy, tym więcej wydajemy i to prawda, że zawsze będziemy narzekać. Jednak ja pracuję nad sobą, szkolę się, uczę się języków i mam nadzieję, że niebawem będę na wymarzonym stanowisku i dobrą płacą.
_________________
Pieczątka pielęgniarki https://lokbialogard.pl/pieczatki-medyczne-co-powinny-zawierac-pieczatki-kieszonkowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jak komuś nie odpowiadają zarobki w obecnej pracy zawsze może poszukać jakiejś lepiej płatnej. Teraz sporo osób decyduje się na podjęcie pracy poza Polską. Wielu z nich wyjeżdża do Niemiec do pracy z osobami starszymi. Tam ciągle wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki dla seniorów. Tutaj https://bravecare.pl/o-nas/ czytałam przydatne mi wiadomości w tym temacie. Tak taka praca jest bardzo przez Niemców doceniana więc można sobie naprawdę fajnie zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego męża nie satysfakcjonują, dlatego też zdecydowaliśmy się, że on zajmie się pracą za granicą. Interesuje nas budowlanka, ale tylko z ubezpieczeniem medycznym i pełnymi warunkami pracy. Żadnych tam półśrodków. I problem polega na tym, że nie wiemy, gdzie warto spróbować. Czy tutaj https://www.inserv.com.pl/ jest dobrze? Jak sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz jak inwestować swoje pieniądze to polecam Ci się zainteresować stroną jaka jest portal finansowy na którym dowiesz się wielu interesujących sposobów na wzbogacenie się i zwiększenie swojego majątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomaszWolowiec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka, że ile byśmy nie zarabiali to zawsze będzie za mało. Tutaj nie ma co się oszukiwać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martusia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie masz własnej działalności a pracujesz w budżetówce bądź u prywaciarza to chyba ciężko być usatysfakcjonowanym. Sama zakładając firmę w Niemczech Bolesławiec liczyłam na początku na większe zarobki. Życie to zweryfikowało, jest ok ale zawsze mogłoby być lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w branży ubezpieczeniowej i nie narzekam. Sprzedaż ubezpieczeń jest siłą napędową dla agentów ubezpieczeniowych. Składki przypisane i odnawianie działalności to świetny sposób na zapewnienie jak najlepszego zwrotu finansowego z wydatków na reklamę w czasopiśmie. Jednak wielu agentów ubezpieczeniowych walczy o pozyskanie nowych klientów na tym bardzo konkurencyjnym rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy