FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka altana do ogrodu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 1:34 pm    Temat postu: Jaka altana do ogrodu? Odpowiedz z cytatem

Jaką altanę najlepiej postawić w ogrodzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że praktyczną i dobrze prezentującą się altaną bedzie jakaś drewniana. Tego typu altany długo wytrzymują i modne sa zawsze. Wiec to dobra inwestycja na lata. Z tego co pamiętam to ogrodosfera ma w swojej ofercie własnie takie altany jak ta poniżej. Moze Ci sie spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku postawiłam sobie w ogrodzie taką altankę. Wcześniej nie miałam i powiem Ci,że super sprawa ! Cała rodzinka może się rozsiąść, spędzić czas ze sobą. Jakbym wiedziała jakie jest to fajne to wcześniej bym sobie sprawiła.
W sieci jest sporo gotowych altan. Sąsiad budował sam, my kupowaliśmy gotową i wyszliśmy mniej więcej cenowo na jedno. Z tym,ze on zmarnował dużo czasu.
http://www.meble.ogrodowe.net/lawki - zerknij sobie tutaj Własnie w tym sklepie zamawialiśmy. Jest tam spory wybór mebli ale altanki również się znajdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eulalia78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 1
Skąd: Wancerzów

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem może okazać się drewniana altana z domkiem. Drewno nadaje ogrodowi naturalny i przytulny wygląd, a altana z dodatkowym pomieszczeniem może pełnić różnorodne funkcje. Taki domek może służyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania narzędzi ogrodowych, czy nawet stać się pracownią. Drewniana konstrukcja wpisuje się w wiele stylów ogrodowych, dodając uroku i harmonii do całego otoczenia.
_________________
altana z domkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bgreenholt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znajdę w sieci altankę wykonaną z kamienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz po tej altanie. Możliwości jest naprawdę sporo bo wybór takich altan jest duży. Myślę, że zainteresować Cię może na przykład taka nowoczesna altana Otylia: https://ogrodolandia.pl/nowoczesna-altana-otylia . W Ogrodolandii znajdziesz też najróżniejsze inne altany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy