FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkania na sprzedaż Warszawa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 12:02 pm    Temat postu: Mieszkania na sprzedaż Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witajcie, Przeglądałam ostatnio oferty mieszkań na sprzedaż w Warszawie min. na Bemowie i Bielanach i wpadła mi w oko taka oferta a2deweloper.pl/mieszkania-na-sprzedaz-warszawa/bemowo-bielany. Cenowo wygląda to atrakcyjnie i tak się zastanawiam. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
federico.hill
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej przed podpisaniem umowy mieszkanie trzeba koniecznie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi Bielany to raczej odpadam, wolę Białołękę i wybrałam nawet osiedle - Apartamenty Ostródzka które mnie bardzo przekonało pod wieloma względami, ale głównie chodzi mi o atrakcyjne wykończenie pod klucz jakie oferuje ten deweloper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel5734
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 33

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

federico.hill napisał:
Tak czy inaczej przed podpisaniem umowy mieszkanie trzeba koniecznie sprawdzić.


Przed podpisaniem umowy trzeba sprawdzić, ale i podczas odbioru technicznego od dewelopera też dobrze jest sprawdzić. Najlepiej ze specjalistą z firmy Fachowy Odbiór Mieszkania www.fachowyodbiormieszkania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 7:46 am    Temat postu: Rynek deweloperski Odpowiedz z cytatem

Cześć, na przestrzeni ostatnich lat, rok 2018 zdecydowanie był najgorszy dla rynku deweloperskiego . Jestem ciekawy jak sytuacja wygląda w dobie pandemii. Podobno deweloperzy nie narzekają na spadek zainteresowania ich inwestycjami. Troche czytałem w Internecie na ten temat, ale jestem ciekawy waszych spostrzeżeń. Zapraszam do dyskusji Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Draksa1981
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuje w firmie deweloperskiej i nasza forma jak na razie nie odczuła skutków osłabiającej się gospodarki. Wybór mieszkań jest bardzo duży na stronie https://pokato.pl/nieruchomosci można znaleźć dużo ogłoszeń. Są tam oferty zarówno kupna jak i sprzedaży. Ceny także zróżnicowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 81

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno najlepiej kupić mieszkanie od sprawdzonej firmy, dewelopera, który już ma na swoim koncie inwestycje zakończone sukcesem. W Warszawie polecam ze swojej strony firmę APM Development, https://www.apm-development.com.pl/, firma godna zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W znalezieniu mieszkania, wyremontowaniu go i aranżacji może ci pomóc ta firma https://domirum.pl/ Jest znana na rynku nieruchomości i bardzo ceniona! Sama myślę o skorzystaniu z jej usług, bo nie ukrywam podoba mi się to, że w jednym miejscu można ogarnąć wszystko co jest związane z mieszkaniem/domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 8:47 am    Temat postu: Rynek niruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam, jaka dzielnica jest najtańsza pod względem zakupu mieszkania ? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania dla córki. Ona upiera się na Żoliborz, ale moim zdaniem jak za taką lokalizację to mieszkania są zdecydowanie za drogie. Myślałem o Woli, też jest dosyć blisko centrum, ale ceny nie spędzają człowiekowi snu z powiek. Co Państwo myślicie na ten temat? Może przesadzam i powinienem zgodzić się na Żoliborz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mieszkania w Warszawie to chyba najlepiej poszukać czegoś na Mokotowie. To super dzielnica i lokalizacja. Szczególnie polecam te od https://www.central-house.pl/ gdzie mieszkańcy mają wiele przywilejów a wśród nich chociażby dostęp do strefy sportowej czy też strefy relaksu. Dodatkowo mają wypożyczalnię aut elektrycznych i rowerów a także monitoring.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pokiantek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Sty 2021
Posty: 18

PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

•Decyzja o wyborze mieszkania gdy nie jest łatwa, dlatego warto się najpierw solidnie rozejrzeć za tym właściwym. Można to zrobić na przykład za pomocą wyszukiwarki na http://villare.pl/
_________________
Nowe mieszkania Białystok rynek pierwotny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzy mieszkanie na Starej Ochocie, w którejś z tych zabytkowych wilii <3 Myślicie że dużo pieniędzy trzeba będzie tam włożyć? A może ktoś z was tam mieszka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwianna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo pieniędzy to mało powiedziane. Chyba niezmiernie rzadko zdarza się, żeby ktoś pozbywał się tam zabudowań w niskich cenach.
_________________
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu. Portal oświetleniowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice Warszawy mnie już teraz jak najbardziej interesują, mieszkałam tam wiele lat ale osiedle Poematu, które teraz powstaje w Falenicy jest atrakcyjne, okolica tu jest zielona, bardzo cicha i spokojna a jednocześnie jest bardzo łatwo dojechać obwodnicą południową do centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2021 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście właśnie w Warszawie szukali odpowiedzialnego i profesjonalnego zarządcy nieruchomości, na którym można polegać to szczerze Per modum polecam, nie zawiedziecie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy