FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkoły policealne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 8:29 am    Temat postu: Szkoły policealne Odpowiedz z cytatem

Witam, wychodzę z założenia ,że Szkoły policealne to lepszy wybór niż studia. Jaki kierunek byście wybrali ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jednak zdecydowała się na studia, a nie na taką szkołę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zgadzam się z moim poprzednikiem, że studia jednak dają większe możliwości. Dużo zależy też od tego co chcesz robić. Ja wybrałam komunikacja międzynarodowa studia na WSE http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-ii-stopnia/filologia-angielska-lingwistyka-stosowana/komunikacja-miedzykulturowa-w-biznesie i jestem bardzo zadowolona. Studia były bardzo ciekawe, ciekawie prowadzone, a ze znalezieniem pracy w zawodzie nie miałam najmniejszego problemu. Może rozważ jednak taką opcję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraźcie sobie pracodawcę, który ma przed sobą dwie aplikacje, jedną osoby po szkole policealnej, drugą osoby po studiach. Kogo wybierze? Dla mnie to dośc proste. Jest teraz tyle ciekawych kierunków studiów, jak choćby kulturoznawstwo ze specjalnością wokalno-aktorską https://www.ahe.lodz.pl/specjalnosc-specjalizacja/13446/aktorsko-wokalna a popatrzcie na oferty szkół policealnych, jak dla mnie żenada. Taka Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi ma dużo więcej do zaoferowania niż wszystkie szkoły policealne razem wzięte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nam nie da takiego zastrzyku wiedzy i szansy na dobrą pracę, co skończone studia. Nie ważne, czy odbędzie się to na uczelni publicznej czy prywatnej - studia to studia. Należy się skupić na kierunku, który nas interesuje, odebrać właściwą praktykę. Dlatego bardzo cieszę się, że wybrałem Administrację w Gdańskiej Szkole Wyższej http://www.gsw.gda.pl/ . Znalezienie pracy po tym kierunku nie stanowiło dla mnie żadnego kłopotu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby mieć coś po szkole i być kimś należy ukończyć studia. Pracodawcy zwracają uwagę na wykształcenie, a osoby po studiach otrzymują wyższe wynagrodzenie i lepszą pracę. Zerknij na ofertę Akademii Polonijnej w Częstochowie. Na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedni kierunek. Na uczelni studiuje się łatwo i przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michałkowymisiek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jestem za studiami, albo za dobrymi szkoleniami/kursami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze zawodów chciałam pomagać innym osobom, dlatego po liceum zdecydowałam się na wybór kierunku Opiekun Medyczny w szkole policealnej Cosinus. Miałam praktyki w szpitalu, zakładzie opieki medycznej i do tego podczas zajęć praktycznych bardzo dobrze przygotowali nas do tego typu pracy. Na II semestrze jest egzamin, a uzyskane kwalifikacje obowiązują także za granica. Zastanawiam się, więc czy nie wyjechać w przyszłości do Niemiec i popracować w tym zawodzie, a w przyszłości może samodzielnie otworzyć taki ośrodek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dbacie o Wasza znajomość języka angielskiego? Chodzicie gdzieś na angielski dodatkowo? Ja widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-mlodziezy, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie kursy również dla młodzieży. Co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to totalny bezsens. Lepiej jest po skończonym liceum iść na porządne studia, takie jak chociażby te z ekonomii - http://www.ue.wroc.pl/wydzial_ne/3705/kierunek_ekonomia.html. Sam studiowałem na tym kierunku we Wrocławiu i śmiało mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o edukację dla dorosłych to odsyłam was do Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie. Ich szkoła policealna dla dorosłych kształci na kierunkach technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, a także technik archiwista. Tu namiary: https://cku1.edu.pl/ Szkoła ma bogato wyposażone sale przedmiotowe, bibliotekę oraz Centrum Multimedialne, fajną kadrę i wysoki poziom nauczania. Warto sie u nich uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek44454
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest bardzo dużo szkół policealnych.Każdy wybierze taką szkołę jaką będzie chciał.
_________________
materace piankowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariana98
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Janki

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wielu znajomych decyduje się na szkoły wieczorowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 34

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia warto wybierać z rozmysłem, tak by kierunek był przyszłościowy i umożliwiał zdobycie wysokich zarobków. Moim zdaniem takim kierunkiem jest ponadczasowa informatyka. Tutaj można dowiedzieć się więcej na ten temat https://wsei.edu.pl/dla-studentow/informatyka-i-ekonometria/informacje-o-kierunku/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Maj 11, 2020 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli prowadzicie własne szkoły policealne lub zarządzacie placówkami tego typu to polecam wam zapoznać się z ofertą https://wamax-druk.pl/ Firma ta zajmuje się drukiem dla instytucji tego typu. Warto nawiązać z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy