FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble, jakie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 6:40 am    Temat postu: Meble, jakie? Odpowiedz z cytatem

Jakie meble najlepiej kupić do mieszkania, tak by były ciekawe i trwałe. Wiem, że producent mebli na wymiar wykona dla klientów meble takie, jakie chcemy, ale czy takie rozwiązania się sprawdzają, czy może sięgać po gotowe już rozwiązania. Możecie podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że meble robione na wymiar to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa zachodniopomorskiego i rozglądacie się za sprawdzonym producentem mebli to polecam wam skontaktować się z http://mtm-ld.pl/ Oni mają w tym spore doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie meble trzeba robić na wymiar. Te tapicerowane brałabym raczej gotowe. Rzuć okiem na salony meblowe - kanapy, fotele, narożniki - kupisz w bardzo dobrych cenach. Dla mnie meble tapicerowane to podstawa w domu i mam ich sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam. Z gotowych mebli też sporo rzeczy można dobrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek3326776
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu kupiłem bardzo fajne meble w meble na wymiar Bielsko .Nigdzie indziej takich mebli po prostu nie kupię.Jestem tego pewny że te meble bardzo długo będę miał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. No właśnie jakie meble wybrać, aby były trwałe, solidnie wykonane ale także gustowne i wygodne. Sami jak szukaliśmy takich właśnie mebli to przejrzeliśmy wiele ofert ale najbardziej spodobały nam się meble z tego sklepu https://mkmebel.com.pl/ Muszę powiedzieć, że dawno nie miałam styczność z tak fachowym doradztwem i wyborem mebli. Poza tym można liczyć na ich pomoc w montażu danego mebla i wykonaniu go na wymiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorypek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 15

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 6:59 am    Temat postu: Meble, jakie? Odpowiedz z cytatem

Fajne meble wypoczynkowe do pokoju dziennego ma puszman Smile Wiele wzorów, modeli i kolorów, z których każdy z pewnością wybierze coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble do jadalni, to na pewno tutaj https://lubiemeble.pl/jadalnia warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb. Warto zawsze zwracać uwagę na stosunek jakości do ceny. Meble kupuje się bowiem na lata. Przemyślcie ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://www.sonik.elblag.pl/meble-dzieciece-i-mlodziezowe jest namiar na salon, w którym można urządzić każde wnętrze. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Uważam, że trzeba obejrzeć dokładnie meble, które się kupuje. Zdjęcia nie zawsze oddają wszystkie szczegóły. Pomyślcie o tym, aby dokonać dobrego wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem według mnie jest zakup mebli robionych na wymiar. Sam mam takie meble, które wykonała dla mnie firma https://www.wonder-home.pl/ Polecam wam się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilback.kacey
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 6
Skąd: Imielin

PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad wyborem mebli na wymiar, co wpłynie na lepsze urządzanie przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka kochani, a czy wiecie może gdzie dostanę nowoczesne krzesła? Pytam, ponieważ poszukuję czegoś stylowego i zarazem praktycznego do mojej jadalni... Pomożecie? Doradzicie mi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za dobrym producentem mebli. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://www.zovkuchnie.pl/ Od nich zakupicie świetne meble gotowe oraz meble robione na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinaa65
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 17

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 5:09 am    Temat postu: Re: Meble, jakie? Odpowiedz z cytatem

Świetne, solidne i wygodne meble ma Puszman Smile jestem właścicielką sofy york i nie zamieniłabym ją na żadną inną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio sprawiłem sobie nowe krzesła tapicerowane i powiem Wam, że jestem z nich bardzo zadowolony. Wybór padł na ofertę ze strony: https://onlymyhome.pl/ Ich produkty są solidnie wykończone. Warto też zdecydować się na wzięcie darmowych próbek materiałów żeby upewnić się w swoim wyborze. W ich ofercie znajdziecie zarówno propozycje nowoczesne, jak i te klasyczne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy