FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Brama wjazdowa i ogrodzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annalu13
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 9:25 am    Temat postu: Bramy i furtki wrocław Odpowiedz z cytatem

Przy budowie mojego domu zdecydowaliśmy się na bramy i furtki wrocław. Bardzo polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sebcio77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: Podwilk

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam tylko i wyłącznie od Joniec odpowiednie ogrodzenie łupane, bo takie najbardziej mi się podobało. Do takiego ogrodzenia łupanego super wyglada podmurówka, nadaje ogrodzeniu cięzkości i solidnosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcin8695
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam słupki betonowe przy ogrodzeniu, a przesła zrobilismy z płyty MPB. Z płyty MPB zrobilismy także wiate garazową i wszytko do siebie fajnie pasuje.
_________________
marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdecydujecie się na ogrodzenie z podmurówką to będziecie musieli wykonać dla niego porządny fundament. Dlatego polecam wam skontaktować się z firmą http://bankorbet.pl/ Jest to producent i dostawca betonu oraz prefabrykatów betonowych, do którego warto się zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna z ważniejszych rzeczy na każdej działce:) Powinniście wybrać coś co będzie pasować do waszego domu, jak dla mnie to też było ważne przy wyborze ogrodzenia. Postawiłam ostatecznie na ogrodzenie gabionowe, nie jest ono aż tak popularne w sumie. Firma https://betto.pl/ogrodzenia zaproponowała całkiem spory wybór przeróżnych rodzajów ogrodzeń. Myślę, że spokojnie powinniście też tu coś odpowiedniego dla siebie znaleźć, jest to producent ogrodzeń,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy