FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom - projektowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 12:17 pm    Temat postu: Dom - projektowanie Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, szukam znanego wam biura projektowego, które będzie miało dużo propozycji i i jednocześnie pozwoli mi na zawiązanie pozytywnego kontaktu przez dłuższy czas. Mam na myśli projekty domów. To co mi zasugerujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MG Projekt. Nie widziałam drugiej takiej firmy, która tak wiele robi dla swoich klientów. Ale po kolei. Tu masz do nich kontakt:
Ulica: Uczniowska 13 , 03-112 Warszawa ,
Adres e-mail: mgprojekt@mgprojekt.com.pl
Telefon kontaktowy: 600 392 884
Możesz się z nimi skontaktować na stronie, ale mają też forum, i grupy na fb: https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal . Doradzają klientom od początku do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę potwierdzić, są bardzo dobry i z tym, że robią dużo dla klientów, też się właśnie zgadzam. Naprawdę im zależy na waszym zadowoleniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może chcecie zapewnić sobie bezpieczeństwo domu? Chcecie wiedzieć, jak łatwo wszystkim można sterować? Jeśli tak, to koniecznie musicie wejść sobie na stronę https://zamel.com/pl-PL/ i przeczytać o tym, jakie korzyści dają takie systemy. Na pewno skorzystacie i na pewno będzie to bardzo interesujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Nie Cze 07, 2020 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie skutecznego programu do tworzenia funkcjonalnych projektów to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ZwCAD w wydaniu 2020 https://www.zwcad.pl/ z pomocą którego będziecie mogli spokojnie korzystać i tworzyć projekty różnego typu z zachowaniem najwyższej efektywności i oczywiście opcją integracji z innymi programami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielobranżowe usługi projektowe, zarządcze i nadzorcze w sektorze budowlanym świadczy biuro http://probuild.org.pl . To biuro projektowe zatrudnia doświadczonych inżynierów wielu branż, przede wszystkim budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz drogowej. Dzięki temu są w stanie znaleźć bezsprzecznie najlepsze rozwiązania techniczne oraz prawne dla przeszkód pojawiających się w procesie inwestycyjnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie własnego domu to marzenie wielu. Sam wybór projektu i technologii nie jest łatwą sprawą. Każdy ma inne oczekiwania i wymagania. Ważne są też oczywiście kwestie finansowe. Coraz bardziej popularne są domy drewniane. Nawet czytałam na https://drewdom.com/pozwolenie-na-budowe-domu-drewnianego/ jak wygląda sprawa z pozwoleniem na budowę przy tej technologii. Może jeszcze komuś przydadzą się te informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, mi się podoba Willa Eska, jednak nie mam zamysłu, co mam zrobić. Bo tu https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska macie jej projekt, ale wnętrza chcę ciemniejsze. Niby mam dla nich coś wybrane, ale nie wiem, czy to będzie pasowało. Polecacie projektanta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia583
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 21

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2021 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś korzystał z usług http://kprojekty.eu/ ? Słyszałam dobre opinie na ich temat, a planujemy z mężem przebudowę naszego domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież możesz kupować gotowe projekty domów Smile Jeśli będą konieczne drobne zmiany w projekcie nie wpływające na kształt i wielkość bryły to nie ma problemu - da się ustalić. Szczególnie mówię o współpracy z biurem projektów Archon+, znam kilka osób które już od nich projekt kupiły i w samych pozytywnych słowach się wypowiadają teraz. Domy na miarę oczekiwań. A same projekty w bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej klasy materiałów do ochrony fundamentów przed wilgocią to w mojej ocenie warto wziąć pod uwagę systemy hydroizolacyjne przygotowane przez Icopal w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie wieloletnie gwarancje sięgające 45 lat wybierając m.in Papy w Technologii Szybki Profil SBS. Jak dla mnie niezastąpiony tym bardziej że wyróżnia się naprawdę wysoką wytrzymałością i elastycznością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając odpowiednich opcji w zakresie znalezienie optymalnego programu do efektywnej pracy to na pewno warto tutaj zdecydowanie sprawdzić i przetestować sobie ZwCAD 2021, przede wszystkim stabilny w działaniu i z rozbudowaną ofertą dodatkowych nakładek. Jednocześnie przystępna cena i możliwość testowania w pełni za darmo aż przez 30 dni, z dodatkowymi nakładkami i oczywiście świetną obsługą techniczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Czw Lis 23, 2023 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślałeś o domu z miejscem na pracownię lub biuro domowe? Projekty domów dostępne na tej stronie często zawierają przestrzenie, które mogą być zaadaptowane na potrzeby pracy zdalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy