FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ZwCAD 2020 - Wasze opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:12 am    Temat postu: ZwCAD 2020 - Wasze opinie Odpowiedz z cytatem

Cześć Wink
Szukam nowego programu CAD do pracy i chciałbym zapytać Was, czy macie może dla nie jakies podpowiedzi co do samego wyboru i przede wszystkim co sądzicie na temat wersji ZwCAD 2020. Korzystacie i jeśli tak to czy jesteście zadowoleni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę właśnie na ZwCAD 2020 https://www.zwcad.pl/ ponieważ świetnie rozbudowali swój program i warto abyście je sprawdzili przynajmniej w wersji próbnej przekonując się jak to dokładnie działa i czy odpowiada Waszym potrzebom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry temat, myślę, że jak najbardziej warto pójść w tym kierunku ponieważ to jeden z lepiej zapowiadających się CAD-ów który stale jest rozwijany i to w bardzo dobrym kierunku. Do tego seria nakładek i konkretna obsługa klienta, która zawsze jest w stanie pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, bo rzeczywiście efektywność pracy w dużej mierze zależy od wyboru programu do pracy i oczywiście dodatkowych rozwiązań które skutecznie mogą to ułatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jestem za! Jeżeli chodzi o wybór dobrego sprzętu komputerowego to jak dla mnie wygrywa ZwCAD 2020 na którym pracuje się wygodnie i jednocześnie efektywnie. Mam nadzieję, że przetestujecie go sobie w wersji testowej przez miesiąc i przesiądziecie się na niego na stałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić, że jeżeli chodzi o wybór dobrego programu do tworzenia funkcjonalnych i wydajnych projektów jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ZwCAD o którym piszecie. Jednocześnie z możliwością złapania świetnych nakładek typu ZwTraffic, czy ZwGeo oraz wsparciem technicznym od początku kiedy jest najwięcej pytań (poza tym zapewniają dostęp do szkoleń) i miesięczny okres próbny. My zdecydowanie tego wyboru nie żałujemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gregcal89
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZwCAD jak najbardziej wart ceny i przetestowania. Stabilny i ciągle rozwijany.

__________
Program CAD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Lip 10, 2022 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam opinię na temat ZwCAD również w wersji na 2022 rok ze względu na możliwości dopasowania wersji pod konkretne potrzeby zarówno 32 i 64 bitowej. Do tego pełen profesjonalizm w przypadku szkoleń, wsparcia obsługi technicznej i do tego z bazą rozwiniętych nakładek oraz opcją samodzielnego przetestowania pełnej wersji testowej przez miesiąc więc będziecie mogli się upewnić czy to na pewno dobry wybór dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy