FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czym pokryć dach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Budujew2018
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na dachu jest blachodachówka w kolorze bordowym. Od 10 lat położona i żadnych usterek na razie nie ma, także polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na trwałym i jednocześnie pięknym dachu to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wybór producenta Braas, który dba przede wszystkim o odpowiednie zabezpieczenie ich przed porastaniem, zabrudzeniami oraz kolor, dzięki czemu każda dachówka barwiona jest w masie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się wykonywaniem pokryć dachowych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://doboszdachychorzow.pl/ Firma ta działa na terenie województwa śląskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z żoną na wymianę dachu i też dużo nad tym myśleliśmy. Widzieliśmy już jak nasi sąsiedzi tracą dachy podczas ostatniego gradobicia i potężnego wiatru... No może dachy nie zostały całkowicie zerwane, ale bardzo się uszkodziły. Sąsiedzi są załamani i teraz narzekają, że nie wybrali lepszego pokrycia dachowego. A to musi być straszne, bo z takim dachem nie można czuć się bezpiecznie we własnym domu... My dopiero jesteśmy na etapie kładzenia dachu, więc myślimy o tym z rozwagą Smile Jak wybieraliśmy pokrycie dachowe, to długo się zastanawialiśmy i rozważaliśmy jakie będzie najlepsze wyjście. Po wielu konsultacjach z przeróżnymi specjalistami no i po opiniach ludzi z innych forów i stron podjęliśmy decyzję- wybraliśmy blachodachówkę z posypką od https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-heritage Smile Dużo osób przyznało nam już, że to dobry wybór, bo te dachy są bardzo porządne. My też sami czujemy, że był to strzał w dziesiątkę! Póki co żadna wichura dachu nie ruszyła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziłbym Wam w przypadku dachu postawić na jednego pewnego producenta i takim przykładem jest na pewno Monier Braas. Co dodatkowo pozwoli Ci na uzyskanie od nich jedynej takiej gwarancji systemowej aż na 15 lat i obejmującej cały dach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossmi
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 43

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązań jest dzisiaj dość sporo, ale jak chce się mieć sprawdzony i wytrzymały materiał to można się zdecydować na płyty faliste https://www.cembrit.pl/dachy/p%C5%82yty-faliste/ Pasują one na dachy różnych budynków, także tych w gospodarstwach rolnych. Można na to postawić, bo efekt jest estetyczny, ale i wytrzymały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już znaleźliście odpowiednie pokrycie dachu to musicie jeszcze rozejrzeć się za dobrą firmą, która je ułoży na dachu. Ja wszystkim osobom z okolic Chorzowa mogę polecić skontaktowanie się z http://doboszdachychorzow.pl/ Na nich można w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę Braas, ponieważ nie tylko zajmują się produkcją dachówek ale i elementów izolacyjnych i akcesoriów dachowych przeznaczonych własnie w przypadku wykorzystania dachówki ale i balchodachówki jeśli chodzi o ich modele Decra i Quadro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie może warto zastanowić się nad wyborem porządnych i sprawdzonych pokryć dachowych i tutaj śmiało polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas gdzie znajdziesz najmodniejsze modele w szerokiej gamie kolorów i do tego również propozycje blachodachówek panelowych Decra oraz Quadro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie akurat będąc na etapie wyboru pokrycia dachowego, akcesoriów oraz dekarzy to sprawdź ofertę Braas, a w szczególności warunki i możliwości jakie daje w ich przypadku Gwarancja Systemowa na okres 15 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 5:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych. Ja od siebie mogę wam polecić firmę http://www.ks-system.pl/ z Garwolina. Sam zakupiłem od nich dachówki ceramiczne marki Creaton i jestem z nich zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bertin
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dachówka, bądź blachodachówka panelowa. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieje, że wszystko przebiegnie w pełni sprawnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszKlen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pią Wrz 04, 2020 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W co w takim razie powiecie na dachówki betonowe w wersji CISAR o profilu płaskim dzięki czemu będziesz miała piękne i jednocześnie trwałe pokrycie dachowe na lata z dobrymi warunkami gwarancyjnymi od Braas i izolacją przed utratą ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie każdy dach można też pokryć roślinami . To daje wspaniały efekt. A i latem trochę chłodniej. Polecam firmę https://zielone-budownictwo.pl/. Mają tam gotowy zielony dach do układania jak klocki lego. Można nawet samemu to zrobić u siebie. Warto przyjrzeć się ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli stropodach to w tym systemie https://remont.biz.pl/hydroizolacja-2/plynna-membrana-dachowa-system-plynnych-hydroizolacji-weber-dry-pur-system/
_________________
Pompa ciepła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy