FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyjazd nad polskie morze
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 4:07 pm    Temat postu: Wyjazd nad polskie morze Odpowiedz z cytatem

Według mnie wyjazd nad polskie morze to bardzo dobry pomysł. Chociaż ja wole być w regionach w których nie ma latem aż tak dużo ludzi i jest bardziej spokojnie. Szukam teraz dla nas domków w fajnej okolicy. Wstępnie spodobała mi się ta oferta http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ w okolicy sporo atrakcji. Ceny za domki nie są wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię spędzać wczasy nad Bałtykiem. W tym roku wybór padł na ośrodek Adamówka w Rewalu - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . Jest to ośrodek przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi a na tym mi szczególnie zależało. Jest plac zabaw, bezpieczny teren, spokojna, cicha okolica, a do morza niedaleko. Domki są nowe, świetnie wyposażone. Poza tym, co dziś szczególnie ważne, jest w ośrodku wprowadzony reżim sanitarny - domki są nie tylko sprzątana przed przyjazdem nowych gości, ale także ozonowane, dostępne są w ośrodku maseczki i rękawiczki jednorazowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borys.rzepicki1
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2020
Posty: 22

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie morze to bardzo fajne miejsce na spędzenie wakacji. Ma swój urok. Jest tam pięknie latem, jak i o każdej porze roku. Jednak uważam, że ceny są wysokie. W porównaniu np. do polskich gór jest tam dwa razy drożej. Drugim minusem jest ilość turystów w okresie wakacyjnym.. Większa część Polaków, którzy na co dzień mieszkają w innych częściach Polski wybiera się tam z całą rodziną na wakację. Osobiście wolę tam jeździć jesienią. Mniej ludzi, ceny nie są wygórowane a klimat wciąż ten sam.
_________________
SOS Leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypoczynek nad polskim morze to strzał w dziesiątkę. Co roku jeździmy z dziećmi Smile
_________________
www.apartamentygniewkowo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikola3353
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekają Cię rodzinne wakacje? Na pewno, jeśli będzie to nie pierwsza podróż wiesz, że wymaga to specjalnej organizacji i pomysłów dla każdego. Stąd też dobrze jest także poszukać inspiracji. Polecam blog https://rodzinawplecaku.pl/ gdzie znajdziesz także wstawki dotyczące pakowania, różnych akcesoriów itp Smile
_________________
Mój poradnik blogowy opisujący wycieczki i porady dla podróżnikow oraz historie polskiego globtrotera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dickinson.danika
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie Morze Bałtyckie posiada swój tajemniczy klimat, którego nie znajdziemy nigdzie indziej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona8877
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie tam teraz dużo ludzi, nikt bardzo nie chcę za granicę jeździć. Znacie jakieś ustronne miejscowości gdzie oprócz naszego wspaniałego morza będzie nieco mniej turystów jak w tych najbardziej popularnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Lis 28, 2020 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie Hotel Nadmorski https://nadmorski.pl/stay-positive/oferty-specjalne/polski-bon-turystyczny/ . Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Poza tym plusem jest to, że można tam zrealizować bony turystyczne. Uważam, że trzeba od czasu zmienić otoczenie i się zrelaksować. Najlepiej oczywiście aktywnie wypoczywać. Dzięki temu można odświeżyć swój umysł i ciało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pią Gru 25, 2020 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest pogoda, jak ta dopisze to na pewno spędzicie super wakacje. Ja to nie lubię siedzieć w jednym miejscu, najczęściej decydujemy się na aktywne zwiedzanie. Sprawdźcie sobie tak może sklep https://gosup.pl/kamizelki-pneumatyczne-11 i ich deski do pływania i cały niezbędny osprzęt do desek sup. Przy wypoczynku nad wodą sprawdzą się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwia.pie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie należy zapomnieć o zabraniu kociołka żeliwnego do gotowania zup i nie tylko. Kociołek taki jak ten: https://grillomaniak.pl/pl/5-kociolki-zeliwne znakomicie zastępuje zwykły garnek, a potrawy przygotowane na powietrzu smakują o wiele bardziej. Szczerze polecam!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie byłam tam już od lat... Może jak dalej nie będzie można podróżować w wakacje, to się tam przejadę :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman36776
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 43

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lipcu na pewno pojadę nad polskie morze. Dodatkowo na pewno weźmie moja całą rodzinę. Warto spędzać bardzo dobrze wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym rokuc chciałabym jechać nad polskie morze. W zeszłym roku byłam na Mazurach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seamus.kulas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 6
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele osób wybiera wakacje nad Bałtykiem. Polskie wybrzeże zapewnia wiele atrakcji zarówno dla starszych i młodszych. Noclegi także są bardzo zróżnicowane, więc nie trudno trafić na atrakcyjne oferty.
_________________
pokoje pod żaglami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 3:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie taki wyjazd, to dobrze też jest mieć namiar na sprawdzoną taxi. Lepiej poszukać teraz, niż potem na szybko byle jakiej firmy. Ja zostawię wam namiar na: taxi leba Nie raz korzystałam z ich usług i muszę przyznać, że mają bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy