FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Emerytura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA sobie zapewnię emeryturę jak będę odkładać zgodnie z ppk. Najbardziej do mnie ten program przemawia, no i to że w innych krajach sobie świetnie daje radę to jest dobra oznaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchodząc na emeryturę, warto pożegnać się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami. Tutaj: https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace można przeczytać, jak najlepiej tego dokonać. Myślę, że do rad w nim zawartych warto się zastosować Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emerytura nie musi byc nudna. Moj dziadek nie chcial byc ciezarem w domu choc tak nie bylo, no ale nie moglismy sie nim opiekowac caly czas wiec zdecydowal sie na Dom Seniora w Piotrkowie Kujawskim Pod Topolami https://podtopolami.eu - no i rzeczywiscie bardzo tam odzyl. Personel organizuje im bardzo czesto rozne ciekawe wydarzenia - zabawy, warsztaty artystyczne czy spotkania z roznymi osobami. Fajnie ze sa takie miejsca jak to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo praktycznych informacji na temat emerytur znajdziecie tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/1530/ . Trzeba bowiem wiedzieć co nam się należy, na co możemy liczyć i co zrobić, aby mieć wyższą emeryturę. Niestety w ZUSie trudno uzyskać takie informacje. Tyle lat płaci się pieniądze, a potem są problemy, żeby dostać to, co nam się należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie pytań odnośnie np. wcześniejszej emerytury doradzam tę stronę http://prawopracyporady.pl/ To blog uznanego radcy prawnego Wojciecha Chmuraka, który specjalizuje się w prawie pracy. Można się tu wielu ciekawych rzeczy odnośnie prawa pracy dowiedzieć. Warto sobie taką stronę dodać do zakładek, bo nigdy nie wiadomo kiedy nam się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze każdy z nas marzy o spokojnej emeryturze, dlatego fundusze emerytalne https://viennalife.pl/ to cos, oczym powinni juz mysleć młodzi ludzie. Szczerze mówiąc mam dopiero 30lat, ale juz mysle o mojej przyszłosci i poźniej starości. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie ze taki temat powstal Smile Moim zdaniem emerytura nie musi byc nudna. Moj dziadek nie chcial byc ciezarem w domu choc tak nie bylo, no ale nie moglismy sie nim opiekowac caly czas wiec zdecydowal sie na Dom Seniora w Piotrkowie Kujawskim Pod Topolami https://podtopolami.eu - no i rzeczywiscie bardzo tam odzyl. Personel organizuje im bardzo czesto rozne ciekawe wydarzenia - zabawy, warsztaty artystyczne czy spotkania z roznymi osobami. Fajnie ze sa takie miejsca jak to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolanko napisał:
JA sobie zapewnię emeryturę jak będę odkładać zgodnie z ppk. Najbardziej do mnie ten program przemawia, no i to że w innych krajach sobie świetnie daje radę to jest dobra oznaka


Też właśnie uczestniczę w nim i muszę przyznać, że nie sądziłam iż oszczędzanie może być takie proste. Wszelkie formalności załatwił za mnie pracodawca, moim zadaniem było tylko wyrażenie zgody czy chcę uczestniczyć w programie czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórych z nas przeraża perspektywa przejścia na emeryturę i kojarzy ten czas z bezczynnym siedzeniem w domu. Wcale nie musi tak być. Zobacz więcej, jak możesz wypełnić swój wolny czas, jak go najlepiej wykorzystać i czerpać z życia wszystko to, co najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/emerytury-marynarskie.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto popatrzeć sobie na stronę tej kancelarii. Zajmuje się ona bowiem między innymi emeryturami marynarskimi. Trzeba przyznać, że temat jest bardzo specyficzny. Trzeba bowiem mieć w tym zakresie nie tylko wiedzę, ale i doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zabezpieczyłam na przyszłość wykupując dodatkowe ubezpieczenie emerytalne , dzięki niemu będę mogła w przyszłości realizować swoje pasje jeśli przejdę na emeryturę bo będę miała na to środki a nawet jeśli nie dożyje tego to bliscy odziedzicza zgromadzone przeze mnie środki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy z mężem założyć konta emerytalne. Coraz częściej myślimy o naszej przyszłości i chcemy się jak najlepiej zabezpieczyć. Niestety emerytura z ZUSu będzie smiesznie niska o ile w ogóle będzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Gru 31, 2020 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co wypracuję na emeryturę na pół miesiąca może starczy... Wszyscy są zgodni, że będzie tylko gorzej. Dlatego ja też do ppk się przekonałam analizując warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraz z wiekiem szwankuje najczęściej zdrowie niestety i ja to teraz widzę po moich dziadkach i powoli też po rodzicach. Problemy zdrowotne są różne, też sporo zależy od tego jak się prowadzimy, czy dbamy o siebie. Może i wam się przydadzą aparaty słuchowe od https://aparaty-sluchowe.info/ Tu będziecie mogli zapisać się na bezpłatne badanie słuchu i kupić aparaty słuchowe porządnych marek w dobrych cenach. Warto tu też wiedzieć, że jest możliwość na otrzymanie dofinansowania do takiego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LosDanielos79
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to ja muszę przyznać, że popieram tutaj inicjatywę, bardzo dobry pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy