FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić mieszkania ze strony http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia wiem, iż najlepszym pomysłem jest poszukiwanie nieruchomości na podstawie oferty dewelopera. https://samson-dom.pl/ chociażby ma do zaproponowania interesującą ofertę. właśnie ruszyłą budowa nowego osiedla z przestronnymi mieszkaniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, ja też szukałam mieszkania bezpośrednio od dewelopera Atal i znalazłam swoje idealne wymarzone mieszkanie bez problemu. Akurat ten deweloper dużo buduje i można ich znaleźć w każdym większym mieście i to w kilku lokalizacjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei podrzucę wam firmę, która oferuje solidne wsparcie dla developerów na każdym etapie procesu deweloperskiego. Firma GROSS Nieruchomości z Wrocławia oferuje m.in. pomoc prawną i pomoc w zakresie reklamy oraz sprzedaży. Tu macie namiary: http://www.bngross.pl/ My jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, w 100 % się sprawdzili, to świetni specjaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Dompod6.pl http://www.dompod6.pl . Bardzo jestem szczęsliwa z mieszkania które u nich kupiłam. Jest to firma oferująca mieszkania dla całej rodziny, mają w swojej ofercie również bardzo ciekawe dwupiętrowe mieszkania . Osiedla budowane przez te firme są dobrze rozmieszczone z parkingami dla samochodów mieszkańców oraz miejscami z zielenią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja już znalazłam swoje wymarzone mieszkanie na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera. Lokalizacja bardzo mi się podoba to też jest zieleń i dużo przestrzeni a osiedle jest kameralne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sporer.shanna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim kupicie odpowiednie lokum sprawdźcie je przed podpisaniem umowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio nawet zdecydowaliśmy się na zakupienie mieszkania pod Warszawą. Mocno zachęciła nas oferta https://ekobud.com/ , dzięki czemu nie było wątpliwości, iż to własnie ten kierunek nas interesuje. Niedaleko znajduje się pociąg, którym dojedziemy do stolicy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie szukać mieszkania z biurem nieruchomości, to tutaj znajdziecie listę 10 najlepszych w Katowicach. Zapoznajcie się z nią i wybierzcie dobrego pośrednika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że powinno się wspierać młodych inwestorów, którzy marzą o własnym kącie. Dlatego cieszę się, że pracownia MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ w jakiej niedawno byliśmy na ulicy Uczniowskiej 13 w 03-112 Warszawie ma tak duże promocje na swoje projekty. Nam udało się, po dodatkowym kontakcie telefonicznym na numer 600 392 884 uzyskać jeszcze dodatkowe informacje, a potem z maila mgprojekt@mgprojekt.com.pl rabat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludie83
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zainwestowałam z zakup domu osiedlowego od developera. Był to trochę duży koszt, ale teraz po czasie widzę, że zaczyna mi się ten zakup zwracać w bardzo niskich rachunkach za prąd, wodę itd, także jeśli chcecie inwestować w nieruchomości, to szukajcie energooszczędnych Very Happy
__________
domy bezczynszowe w osiedlu Słoneczna Aleja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Lip 11, 2020 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo prężnie działa biuro nieruchomości w Pszczynie - sprawdźcie tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Mają bardzo dobre oferty dla osób chcących kupić mieszkanie. Działają na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju.

Ostatnio zmieniony przez hiacynt666 dnia Sro Lip 22, 2020 12:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne mieszkania powstają na osiedlu Apartamenty Ostródzka na warszawskiej Białołęce, widzieliście je? Lokalizacja moim zdaniem jest wymarzona bo spokojna i wokół jest dużo zieleni a jednocześnie nie jest zbyt daleko do centrum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już gdzieś wcześniej o tym pisałem, ale może warto powtórzyć, ktoś się zastanowi: kupno i remont mieszkania może zaoszczędzić sporo środków finansowych, które można zainwestować w wykończenia wnętrz albo nowoczesne meble.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na razie nie będę musiał myśleć o remontach, planuję zakup nowego mieszkania na osiedlu gdańskie tarasy. To bardzo ładne osiedle w lokalizacji pozwalającej na sprawną komunikację z cała aglomeracją trójmiejską z dogodnym dostępem do zaplecza usługowo-handlowego oraz z możliwością relaksu blisko naturalnej przyrody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy