FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki sprzęt do kuchni?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 27

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie piekarników i wyposażenia, my zdecydowaliśmy się na Electroluxa, a konkretnie na CombiQuick, który ma funkcję mikrofali. Bardzo przydatna opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przydatnych sprzętów, które tak na co dzień używam to na pewno wyciskarka wolnoobrotowa Hurom jest godna polecenia. Naprawdę cała rodzina z niej korzysta bo i ja i mąż i dzieciaki uwielbiamy te soki z niej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kluczkbork
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2019
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do domowej kuchni warto kupić noże ceramiczne, takie noże mimo ze nie są tak wytrzymałe jak noże stalowe świetnie sprawdzą się w domu. I można je częściej zmieniać bo są tańsze. Super sprawa w domu ja pozbyłem się wszystkich stalowych noży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś często korzystałem z mikrofalówki, ale później usłyszałem, ze jest to bardzo niezdrowe, więc przy okazji remontu pozbyłem się jej. Ostatnio znalazłem jednak artykuł: https://vitwoman.pl/gotowanie/czy-korzystanie-z-mikrofali-jest-zdrowe/ który mówi całą prawdę o mikrofalówce i opisuje jak jej prawidłowo używać. Dzięki niemu, do mojej kuchni znów wróci mikrofalówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie wszystkie sprzęty electroluxa. Tak postanowiłam w czasie remontu i to był dobry wybór. Najbardziej cenię sobie płytę indukcyjną z serii 600 flex. Mega szybkie i wygodne gotowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałam do swej malej kuchni kompaktowy piekarnik SP-34-PM, który łączy funkcję piekarnika, mikrofali i parowaru. Znalazłam go w ofercie Solgazu. Jestem z niego zadowolona gdyż nie muszę posiadać wielu urządzeń i szukać na nie miejsc, którego jest niewiele, a dodatkowo opcja piekarnika w zabudowie idealnie wpasowała się we wnętrze mej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór sprzętów AGD do swojej kuchni to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę https://piekarnikiparowe.com/ gdzie można liczyć na najwyższą jakość, rzetelne podejście do potrzeb klienta oraz wyłącznie sprzęty z najwyższej półki jeśli chodzi o funkcjonalność oraz wykonanie. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gkris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako jedno z podstawowych urządzeń małego AGD w kuchni, kuchenki mikrofalowe są tymi najczęściej używanym. Regularne i systematyczne użytkowanie powoduje powstawanie brudu, który nie zawsze tak samo regularnie jest usuwany. Warto wiedzieć jak wygląda czyszczenie mikrofali https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnie/utrzymanie-czystosci-/sposob-na-mikrofalowke-czyli-jak-ja-skutecznie-wyczyscic-410.html, aby unikać zapieczenia plam i zabrudzeń w czasie następnych cykli grzania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro intryguje Ciebie właśnie ten fakt to zdecydowanie przejrzyj ten wpis. Moim zdaniem wyszukasz w tym miejscu najaktualniejsze ciekawostki. Gorąco polecam - http://kieliszki.com.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Nie Lip 26, 2020 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałam nowe talerze bo stary komplet już był mocno wybrakowany. Ładny komplet talerzy znalazłam na stronie: https://tadar.pl/kategoria/komplety-talerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka takich sprzętów, które powinny się znaleźć w kuchni. Jednym z nich są wyciskarki kuvings - nawiasem mówiąc bardzo dobra firma. Po co przepłacać za wątpliwej jakości soki ze sklepu jak można je robić w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyposażania kuchni to wiadomo, że wszystko ma dla nas bardzo duże znaczenie. Bo jednak jak już mamy kupować sprzęt to raz a konkretnie. Dlatego też w tym celu przeszukiwałam internet i między innymi tutaj https://costway.pl/chlodziarki-zamrazarki udało mi się trafić na bardzo dobry wybór w chłodziarkach i to w super cenach. Także jeśli chodzi o to to na pewno zamówię z tej strony bo jednak bez problemu przywiozą mi towar pod same drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ovon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno świetnie sprawdza się zmywarka, bo znacznie oszczędza wodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3701

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt do kuchni bardzo dobrej jakości znajdziesz tutaj https://www.sklep-faktoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellerofont
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 55

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas często w użytku jest wyciskarka wolnoobrotowa, wybraliśmy model bardzo dobrej marki - Kuvings, bo chcieliśmy mieć zdrowe soki, sorbety, koktajle czy przeciery. Dzięki Kuvings zachowują one nie tylko swój oryginalny kolor, ale przede wszystkim smak i świeżość. Podrzucam namiar https://kuvings.pl/gdzie-kupic/ na bank będziecie z tej wyciskarki zadowoleni, to jakość pierwsza klasa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy