FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
piękne, odżywione włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 9:10 am    Temat postu: piękne, odżywione włosy Odpowiedz z cytatem

Cześć,
wszystkim kobietom mającym problem ze zniszczonymi i suchymi włosami chciałabym polecić niedawno przeze mnie odkryty zabieg pielęgnacyjny na włosy. Chodzi mi o zabieg keratynowy wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin dostępne są 3 opcje w tym jabłkowa, czekoladowa i winogronowa, każda z nich dokładnie nawilża i odżywia włosy, dodatkowo może je na długo wyprostować (opcja winogronowa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy nam na pięknych oraz zadbanych włosach to należy zwrócić uwagę na naprawdę wiele aspektów. W końcu nawet małe rzeczy mają tutaj znaczenie. Ja przede wszystkim polecam zacząć od prawidłowego mycia włosów. Wszystkiego na ten temat dowiecie się na stronie: https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/prawidlowe-mycie-wlosow Sama skorzystałam właśnie z tych informacji, wprowadziłam je w życie i naprawdę jestem zadowolona Wink Mam nadzieję, że dla kogoś z Was te wskazówki również okażą się być przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejowanie to super pomysł na odżywienie włosów. Jeden zabieg, a efekty są widoczne od razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
santino32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niedawna stosuję odżywkę do włosów z domieszką białej rzepy i wychodzi mi to na dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy