FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety Rzymskie do domu - jak wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 10:14 am    Temat postu: Rolety Rzymskie do domu - jak wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałbym zapytać Was na jakie rolety rzymskie postawić i gdzie ich szukać, aby liczyć na jak najlepszą cenę, podejście obsługi i porządne wykończenie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że z Wasza pomocą uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję zakupową!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej jakości propozycji rolet okiennych i innego typu dekoracji okiennych które jednocześnie zapewnią Wam pełną prywatność to polecam zwrócić uwagę na Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html ilość propozycji pozytywnie zaskakuje i jestem przekonany, że nie zawiedziecie się również cenami i poziomem obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie może warto sprawdzić co ciekawego przygotowali we wspomnianym sklepie internetowym Karnix, bo zdecydowanie jeżeli chodzi o ilość propozycji, ceny i możliwość konfiguracji to są numerem jeden. Dlatego my długo nie szukaliśmy stawiając właśnie na nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się podjąć dobrą decyzję w zakresie dekoracji dla moich okien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie na pewno warto odwiedzić sklep Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html jak dla mnie nie ma sobie równych pod względem jakości wykonania, nowoczesnym propozycji i naprawdę fajnymi cenami. U nas żona chciała mieć rolety rzymskie w salonie i przyciemniające w sypialni. Tak zrobiliśmy i przyznam, że był to strzał w dziesiątkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy