FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki wybrać czujnik czadu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 9:52 am    Temat postu: Jaki wybrać czujnik czadu? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję czujnik czadu do zamontowania w pokoju w którym stoi zwykły piec węglowy - na miał. Pokój około 75 m 3. Szukam czegoś niezawodnego, nie chcę żadnej chińszczyzny. Jakiej firmy urządzenia polecacie?
_________________
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
plny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku masz kilku sprawdzonych producentów. Jeżeli ma to być zwykła autonomiczna czujka to wyróżnia się dg-1-co, ma je w swojej ofercie Satel (wiesz ten od alarmów domowych).
Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wrażliwości nawet na te najniższe stężenia (jest w stanie wykryć już 50 cząstek czadu na 1 mln). Tutaj masz trochę więcej info na jego temat: https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/117,czujka-czadu-skuteczna-obrona-przed-cichym-zabojca/
Są tam też statystyki incydentów z czadem. Wprawdzie ilość śmiertelnych wypadków spada, ale wciąż jest tego dużo.
_________________
ocenbank.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zanim się kupi jakieś konkretne urządzenia to warto przeczytać ten poradnik-> http://www.morele.net/wiadomosc/jak-zabezpieczyc-dom/690/.
na moje czasem ludzie nie pomyślą - koleżanka nie ma gazu, anie centralnego ogrzewania, a kupiła za namową sprzedawcy jakiś strasznie drogi czujnik co2...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry poradnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evitas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach widzisz, ludzie czasem są naiwni, kupują kompletnie nie myśląc po co im takie rzeczy...no ale jak się człowiek nie orientuje to nie ma się co dziwić... a sprzedawcy się cieszą Very Happy
_________________
pozycjonowanie Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldisarnowska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam alarmowy czujnik dymu Spacetronik, jest to dobra marka, ma porządne jakościowo produkty- czujnik dymu u siebie mam zintegrowany z systemem alarmowym, myślę, że to najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy